כותרות אחרונות
Search

מותג אופנת הנשים "גרי וובר" ובוטיק האופנה "אירן" משיקים את קולקציית סתיו חורף 2015-16

מותג אופנת הנשים הגרמני "גרי וובר" ו"אירן" בוטיק אופנה ייחודי המתמחה בהבאת טרנדים אירופאיים, באמצעות מותגים מובילים משיקים את קולקציית סתיו חורף 2015-16.

אירן בוטיק האופנה הייחודית המתמחה בהבאת טרנדים אירופאיים, באמצעות מותגים מובילים

קולקציית הסתיו חורף הקרוב, מבוססת על הטרנדים העדכניים – בוהמייניות, שיקיות וסטיילינג הנשענים על השראות משנות ה 70, תוך שמירה על קו עדכני של מה שקורה בבירות האופנה בעולם. הקולקציה מבוססת על מראה בוהימייני במגוון סגולים, חומים, אפורים, ירוקים ושחורים.

בחירת הקולקציות מתבצעת באופן אישי ע"י אירן ובתה שירלי בהבנה עמוקה של לקוחותיה מרחבי העולם, הקולקטינג מתחלף בתדירות גבוהה ומגיע בכמויות מצומצמות בטווח רחב של מידות, ביניהם ניתן למצוא מותגים כגון :

 Desigual, Joseph Ribkoff, Leo Guy, Vango, Antonelle, Pause café ועוד….

על הקצה המזלג:

   Desigual- משיקה קולקציה המושפעת מטוקיו חסרת הזמן – דגמים נשיים עם אמירה מלאה בתחכום והנאה. קולקציה המבוססת על תת התרבות המרתקת הפועל בעיר, קולקציה המבוססת על הערצה ללהקות הפופ והרוק האנרגטיים המשמשים מקור השראה.

 אתר אינטרנט: http://www.irene.co.il/

פייסבוק: IRENE FASHION

ניתן למצוא:

גן העיר רחוב אבן גבירול 71 קומת הכניסה, ת"א

טלפון- 03-5279348

ממילא – יצחק קריב 6 ירושלים, במתחם הסגור, בקומה השנייה.

טלפון – 02-5864048

מותג אופנת הנשים הגרמני גרי וובר, יוצא בקולקציית סתיו חורף 2015-16

הקולקציה שיקית, אורבנית, נשית וייחודית. מושפעת ממקורות השראה עולמיים הנשענים מחד על מגמות בולטות הבאות לידי ביטוי בסריגים ייחודיים והדפסים חדשניים ומאידך, מעניקה תחושה של טרנדיות נוחה וקלילה עם עדינות נשית זורמת .

הקולקציה מאפשרת לנשות עסקים כחלק מתפיסת העולם של גרי וובר, לשלב טרנדיות, אופנתיות בינלאומית ונשיות במראה מחויט המעניק ייחודיות בפתרונות הנשיים בלבוש העסקי .

בסתיו חורף הקרוב, האישה של גרי וובר היא כרגיל אישה ללא גיל, כאשר המכנה המשותף של כולן הינו הרצון להיות ייחודית במראה, בולטת, טרנדית, נשית ומחוברת לנוחות של עצמה.

בגרי וובר ניתן למצוא מגוון רחב של מידות  36-48, המותג מאמין במתן במה לאישה אמתית – נשית טרנדית המרגישה שלמה עם עצמה ומחפשת מוצר ייחודי ומחמיא .

הרשת מציעה מגוון של אביזרים משלימים וגזרות נשיות רכות ומחמיאות .

ניתן למצוא:

גן העיר רחוב אבן גבירול 71 קומת הכניסה, ת"א

טלפון- 03-5279348

ממילא – יצחק קריב 6 ירושלים, במתחם הסגור, בקומה השנייה.

טלפון – 02-5864049

קניון הזהב– רח' דוד סחרוב 21 ראשל"צ

073-7696167

Facebook:  Gerry Weber, גרי וובר

אתר אינטרנטhttp://gwisrael.co.il/

עריכה ועיצוב – אבי בר