כותרות אחרונות
Search

מותג האופנה BAMOSS SQUARE את הקולקציה לחורף 2016:2017

מותג האופנה לגברים BAMOSS SQUARE משיק לקראת חורף 2016-17 קולקציה חדשה, צבעוניות ומגוונת

באירוע חגיגי ומיוחד, בהשתתפות סלב, אנשי תקשורת ואנשי עסקים רבים, השיק מותג האופנה BAMOSS SQUARE את הקולקציה לחורף 2016-2017

קולקציית החורף של BAMOSS SQUARE עוצבה על ידי טל שטרן (בוגר שנקר ומי שעבד כמעצב בחטיבת הגברים ב Dior – Paris ) בשיתוף פעולה עם קובי אלמקייס הארט – דיירקטור של SQUARE BAMOSS ומשולבת עם עולם הפנטזיה והמציאות.

BAMOS 5 צילום רפי דלויה

צילום רפי דלויה

הצבעוניות מגוונת ונעה בין צבע יין, ירוק בקבוק, ירוק זית, דבש, בז', טורקיז ועד צבעי השחור-כחול-אפור. חליפות רבות בעלות טקסטורות שונות המתכתבות עם הטרנדים העולמיים כגון: פסים, משבצות ואריגים שונים היוצרים טקסטורות בבד בטון על טון.

BAMOS 1 צילום רפי דלויה

צילום רפי דלויה

בקולקציה הנוכחית – הגזרות הודקו והושקע המון בשיפור איכותה של החליפה. ישנו מבחר רב יותר של חליפות צמר אשר העיבוד הפנימי שלהם הינו חצי קאנבס. פרח הורד המשמש כנקודה מרכזית בקולקציה, לקוח מהאגדה של היפה והחיה…

BAMOS 2 צילום רפי דלויה

צילום רפי דלויה

גזרות החליפות מגיעות במס' דגמים רב: ישנן חליפות עם כפתור אחד, 2 כפתורים, דאבל ברסט עם 4 כפתורים וגם דאבל עם 6 כפתורים. צווארוני החליפות נחלקים לשניים – צווארון סינגל ופיק לאפל. החליפות במגיעות בגזרות סלים ונוספו להן גם 2 דגמים שניתן להשיג עם מכנסיים קלאסיות על מנת להעניק מענה לכלל הלקוחות.

BAMOS 8 צילום רפי דלויה

צילום רפי דלויה

טווח המחירים בקולקציה נע בין  1,899 ₪ ועד 2,499 ₪ לחליפה

BAMOS SQUARE נמכר בחנות הדגל – כיכר המדינה, ה באייר 22, תל אביב / לוינסקי 79, תל אביב.

BAMOS 4 צילום רפי דלויה

צילום רפי דלויה

BAMOS 6 צילום רותי דותן

צילום רותי דותן

BAMOS 3 צילום רפי דלויה

צילום רפי דלויה

BAMOS 8 צילום רותי דותן

צילום רותי דותן