כותרות אחרונות
Search

מותג הוודקה האמריקאי Tito's handmade Vodka ממשיך לצמוח ומשיק מיזם פילנטרופי בשיתוף עם מרכז "נא לגעת" ביפו !

בתמונה: מרכז נא לגעת ביפו – צילום: יונתן מיטל

 

מותג הוודקה האמריקאי Tito's handmade Vodka  ממשיך לצמוח ומשיק מיזם פילנטרופי בשיתוף עם מרכז "נא לגעת"

הפרויקט המשותף כולל סדרת מופעי מוסיקה בחושך בהשתתפות אמנים מובילים.  

במהלך המופעים יימכר קוקטייל DARK TITO'S וההכנסות ייתרמו  לטובת הפרויקט.

 

Tito's handmade Vodka, מותג הוודקה הנמכר ביותר בארה"ב והצומח בעולם, מרחיב את אחיזתו בשוק הישראלי ובהתאמה לאסטרטגיה הגלובלית, משיק מיזם פילנתרופי בשיתוף עם מרכז התרבות הייחודי, "נא לגעת", הפועל כעמותה ללא מטרות רווח למען אנשים עם מוגבלויות בחברה, וכל משאביו מתועלים לשימור ייחודיותו כמרכז תרבות יחיד מסוגו בעולם.

 

זהו המיזם  הפילנתרופי הראשון של מותג הוודקה Tito's בישראל,  כחלק מהאג'נדה של המותג להפוך את העולם למקום טוב יותר –  קו אותו מוביל הבעלים של המותג ברט "טיטו" בברידג', שגדל על ערכים של תרומה לקהילה כשגרת חיים.

 

צילום: אבי לוי

 

במסגרת שיתוף הפעולה יתקיימו במרכז נא לגעת סדרת  מופעי מוזיקה, שיבוצעו על ידי אמנים מובילים,  מהשורה הראשונה וכן אמני סטנד אפ חרשים,  אשר יופיעו בחושך באולם המופעים של מרכז נא לגעת ביפו.  לטובת הפרויקט המשותף יושק קוקטייל ייחודי בשם DARK TITO'S שכל ההכנסות  ממכירתו במהלך ההופעות יתרמו לפרויקט. במקביל, תתקיים פעילות תרומה ממכירת בקבוקי Tito's בחנויות יין ואלכוהול נבחרות.

 

*המופעים הראשונים יתקיימו ברבעון האחרון של השנה.

 

*מחיר כרטיס למופע  Tito's Dark Live 100-150 ₪.

 

צילום: יונתן מיטל

 

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל המשווקת את וודקה Tito's בישראל:צרכנים שלנו ולכן אנו משקיעים משאבים בנושא. אני שמח ששותפינו במותג הוודקה המובילה Tito's חולקים איתנו את הרצון לשנות והצטרפו לצדנו למהלך, תחת הפלטפורמה הנפלאה של מרכז נא לגעת."

 

 "אנו גאים ונרגשים לצאת לדרך עם פרויקט ראשון מסוגו בישראל ולהביא את חוויית החושים שוודקה טיטוס מייצרת בכל טעימה, לטובת העלאת המודעות לאמנים עם מגבלה חושית.   

 

אורן יצחקי מנכ"ל מרכז 'נא לגעת' :"אנו שמחים ומודים ליקבי כרמל יבואנית מותג הוודקה Tito's על ההתגייסות והרצון לקחת חלק פעיל הן בפעילות התרבותית שלנו והן ברצון לפעול למען הגברת המודעות לאתגרי האחר והשונה. נשמח לארח קהלים מכל קצוות הארץ במרכז ע"מ ליצור נקודת מפגש בלתי אמצעית וכמובן לבוא וליהנות ממופעי המוזיקה הייחודיים".

 

צילום: אבי לוי

 

אודות Tito's handmade Vodka :

וודקה Tito's (40%) העשויה בעבודת יד, מיוצרת מתירס, ולא מחיטה או שעורה כמקובל, מה שמעניק לה טעם מתוק במקצת, והופך אותה גם לוודקה ללא גלוטן. זוהי וודקה צלולה עם ניחוח מתוק של תירס, טעם חלק וגוף מלא. הצלילות והחלקות של Tito's היא הביטוי הנקי ביותר של המוצר, והיא אחד מסוגי הוודקה האידיאלים לשתייה ללא תוספות וללא טעמי לוואי!

 

וודקה Tito's יצאה לדרך בשנת 1996 עם החלטתו של  ברט "טיטו" בברידג', גיאו-פיזיקאי חובב וודקה מאוסטין, טקסס, לייצר את הוודקה הטובה ביותר בעולם – וודקה חלקה וטהורה. לאחר ניסויים רבים, הוא החל לייצר ולשווק את הוודקה שלו בעצמו, כבר באותה שנה.

 

כמו המרשם של הוודקה, גם ציוד הייצור תוכנן על ידי טיטו בעצמו, על פי שרטוטים של מזקקות עוד מימי האיסור על שתיית אלכוהול. כדי להבטיח את האיכות, הוא בחר בשיטת ייצור בזיקוק דודי מסורתי במקום בתהליך זיקוק רציף כמו בסוגי וודקה רבים אחרים.

 

מחיר מומלץ לצרכן של וודקה Tito's: 120 ₪ לבקבוק של ליטר. 100 ₪ לבקבוק של 700 מ"ל

 

ניתן להשיג בחנויות היין ובחנויות תדמית ברחבי הארץ

 

צילום: יונתן מיטל

 

אודות מרכז "נא לגעת":

'נא לגעת' הנו מרכז תרבות ואמנות שוקק חיים ויחיד במינו בעולם, המהווה מודל מוביל וחדשני בכל הנוגע לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה ובמה למפגש שוויוני בין אנשים חירשים, עיוורים וחירשים- עיוורים ובין הקהל הרחב.  המרכז הוא בית לתיאטרון 'נא לגעת', למסעדת החושך 'בלאקאאוט', למתחם האירועים 'קפיש' ולמרכז סדנאות.

 

כתובת: מרכז נא לגעת רציף העלייה השנייה, נמל יפו