כותרות אחרונות
Search

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות "בוגבו" משיק את הטיולון היוקרתי הקומפקטי ביותר בעולם "Bugaboo Ant"

צילום: יח"צ בוגבו

 

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות "בוגבו" משיק את הטיולון היוקרתי הקומפקטי ביותר בעולם  "Bugaboo Ant"

"Bugaboo" מוכיחה שוב שדברים גדולים באמת מגיעים באריזות קטנות.

הטיולון הקומפקטי והחדשני שמצטרף למשפחה ילווה אתכם בכל מסעותיכם.

 

צילום: יח"צ בוגבו

 

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות "בוגבו" משיק את "Bugaboo Ant" הטיולון הקומפקטי החדש של בוגבו, בין אם ההורים מוכנים להרפתקה הגדולה הבאה שלהם או שהם מעדיפים להישאר קרובים יותר לבית, "Bugaboo Ant" מציע נסיעה חלקה, יציבה ומסוגננת. החל מהידית המתכווננת, המושב הדו כיווני, ועד הקיפול למצב טרולי, "Bugaboo Ant" ארוז בפונקציות חכמות ומתחשבות אשר הופכות את הנסיעה עם הילדים לקלה ומהנה יותר.

 

"Bugaboo" אשר נמצאת בחזית החדשנות בתחום העגלות מאז שנת 1999 ממשיכה להמציא, לפתח, ולייצר עגלות המשלבות טכנולוגיה, עיצוב, יופי ופונקציונליות לאורך זמן. בבסיס החברה שחרטה על דגלה להפוך את חיי המשפחה לקלים וטובים יותר.

 

צילום: יח"צ בוגבו

 

"Bugaboo Ant" נכנס בקלות לתא המטען במכונית, במטוס או ברכבת.  ידית ה Ant מאפשרת להורים לשאת את הטיולון כטרולי, והמושב הארגונומי מעניק תמיכה יציבה לילד.

 

"Bugaboo Ant" מיועד להתאים לצרכיו של ההורה המודרני. הרעיון מאחורי הטיולון נולד במטרה להעניק פתרון למשפחות המתגוררות בחללים קטנים, ולהורים שאוהבים לטייל ולנסוע.

 

"Bugaboo Ant" מושב דו כיווני, המאפשר להורים לבחור את צורת הישיבה של הילד פנים מול פנים או פנים לעולם, במושב ארגונומי הייחודי שמספק הן תמיכה והן גמישות.

 

"Bugaboo Ant" אחסון מינימלי או מקסימלי, עם סל תחתון ייחודי המאפשר אחסון כולל של עד 8 ק"ג בחלוקה- 5 ק"ג בסל גדול ועד 3 ק"ג בסל קטן הנגיש גם כאשר הטיולון מקופל.

 

צילום: יח"צ בוגבו

 

קטן, אדיר קומפקטי ויוקרתי Bugaboo Ant

מחיר: 2,800 ש"ח

https://www.bugaboo-distributor.co.il

 

משווק בלעדית ע"י IBB GROUP יבואנית בוגבו, בי סייף, בייבי ביורן ובייביזן. ניתן להשיג באולם התצוגה משכית 14 הרצליה  טלפון 03-5407999 ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ.

 

צילום: יח"צ בוגבו