כותרות אחרונות
Search

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוק "בוגבו" משיק את המהדורה המיוחדת והמוגבלת – Atelier Collection Bugaboo.

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות "בוגבו" משיק  Bugaboo Atelier Collection בהשראת אופנה צרפתית אלגנטית ושיקית במהדורה מוגבלת

מותג העל היוקרתי לעגלות תינוק "בוגבו" משיק את המהדורה המיוחדת והמוגבלת  – Atelier Collection Bugaboo.

צילומים: יח"צ

המותג ההולנדי Bugaboo, הידוע כפורץ דרך בשוק העגלות, שצועד קדימה יותר מעשרים שנה ויוצר עגלות אופנתיות בשת"פ ייחודים עם מעצבי על  כגון: דיזל, מיסוני, מארק ג'יייקובס ועוד, משיק את הקולקציה במהדורה מוגבלת Atelier בעלת עיצוב מדויק, עבור הורים אשר מחפשים עגלה שהיא תמצית האלגנטיות.

 

עיצוב הוא הכוח המניע מאחורי הצוות ב Bugaboo שיוצרים מוצרים אשר משנים המשחק, כדי לעזור לאנשים לנוע בחופשיות ברחבי העולם. צוות העיצוב Bugaboo מתמחה בבחירת החומרים באיכות הגבוהה ביותר. עם עין לפרטים, אסתטיקה וסגנון. כתשעים ושניים מעצבים ומהנדסים מבטיחים כי כל מוצר יטופל עד הפרט האחרון, עם פונקציונליות יוצאת דופן.

לצד יצירת מוצרים חדשים, צוות העיצוב ב Bugaboo משפר ומחדש באופן תמידי; בארבע השנים האחרונות, הושקו יותר מ 1500 שיפורים וחידושים, בתהליך עובדים על הפיכת הטוב ביותר לטוב אף יותר. "כמעצב, לעולם אל תתפתה ל'צפוי'. אתה צריך לעשות טעויות ולהמשיך בהתמדה עד שתגיע לתוצאה המושלמת. התהליך של דחיפה לשלמות הוא לפעמים כואב, אבל חלק זה הוא חיוני אם אתה רוצה באמת לחדש" מסביר מייסד ומנכ"ל עיצוב Max Barenbrug.

 

לדברי המעצב הבכיר בבוגבו העולמי –Barber Ebbinge, את ההשראה של Atelier יצרו בהשראת האופנה הצרפתית – היוצרת היסטוריה אלגנטית ושיקית כאחד אך באותו הזמן משדרת מודרניות עכשווית.

עיצוב הבדים הייחודים מתאים לכל עונות השנה ונחשב לאחד המרשימים שיצרה החברה.  העגלה מתהדרת בבד בצבע אבן מלאנג' במרקם חדשני ויוצא דופן בצידה החיצוני וגימורים בצבע שחור, במראה עור יוקרתי, המקנים לה מראה אלגנטי, מודרני ועל זמני.

 

את הקמפיין של הקולקציה צילם הצלם Sanne Glasbergen בסדרת צילומים מרשימה אשר מדגימה את העיצוב הקפדני ואת התפיסה של המותג. 

 

מגמות ותובנות:

תהליך התכנון של בוגבו מתחיל במחקר ובניסויים – בוחן את השפעת המגמות, מנסה דברים חדשים, חושב אחרת ודוחף את גבולות הידע. בבוגבו רואים את כל האפשרויות, אבל בסופו של דבר מאוד בררנים, למצוא את השילוב הטוב ביותר של בדים, חומרים, וטכניקות תפירה.

 

Bugaboo Cameleon3

העיצוב ההנדסי הייחודי של דגם הבוגבו קמיליון האייקוני, מספק חוויות נסיעה בלתי נשכחת, תוך תפעול קל ופשוט, הפעלה ביד אחת, פתיחה מהירה וקלה והתאמה לתא מטען סטנדרטי במכונית.

 

עגלת הקמיליון 3 מותאמת לתנועה ונסיעה חלקה במיוחד בשלושה סוגי משטחים: לתנועה בעיר, בשטח, ואף לתנועה נוחה בחול ים.

 

העגלה משולבת ומכילה את כל הפונקציות לתינוק בהתאם להתפתחות שלו, מגיל לידה ועד בגרות, עם משקל קל, שילדה חזקה והנדסה שאין שניה לה.

 

Bugaboo – Buffaboo Buffal

העגלה החדשנית מאופיינת כעגלת תינוק לעיר ולשטח ומתקפלת כיחידה אחת ללא צורך להפריד את העריסה מהעגלה. זו חדשנות מאין כמותה עגלה, המתקפלת כמקשה אחת עם העריסה. בנוסף, מאופיינת העגלה באפשרויות אחסון מרובות (עד 16ק"ג), מושב גבוה ומרווח וחופת שמש שניתנת להארכה ולהגנה מלאה.

 

כמו כל עגלות בוגבו, ה"באפלו" מגיעה באיכות גבוהה, עיצוב חכם, פונקציות חדשניות, נסיעה חלקה וקלות שימוש. ה"באפלו" תוכננה במיוחד עבור ביצועים בכל תוואי השטח והיא חובה להורים, שאוהבים לגלות ולחקור עולמות חדשים.

 

Bugaboo Cameleon3 5,700 ש"ח

מחיר 5,700 ש"ח

Bugaboo Buffalo 6,190 ש"ח

 https://www.bugaboo-distributor.co.il/ 

להשיג באולם התצוגה של IBB GROUP, יבואנית בוגבו, בייבי ביורן ובייביזן. הנביאים 55 רמה"ש  טלפון 03-5407999 ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ.