כותרות אחרונות
Search

מותג הרהיטים 'דיור אינטריורס מציג מיתוג מחדש – "רהיטים מפנקים לאנשים מתפנקים'

'רהיטים מפנקים לאנשים מתפנקים'

זה הקונספט שעמד במרכז תהליך המיתוג החדש  שעברה חברת הריהוט הוותיקה 'דיור אינטריורס'

 

באירוע מפנק וטעים במיוחד שנערך ב 'דיור אינטריורס' סניף נתניה,  הוצגה בפני קהילת האדריכלים, המעצבים ואנשי תקשורת קולקציית ריהוט חדשה לשנת 2019 ותוצאות תהליך המיתוג מחדש שעושה ועשתה החברה.

 

ציון שגב, שרית פיינשטיין ואדריכל אורי שרביט בהשקת המיתוג החדש וקולקציית 2019 של דיור אינטריורס צילום רפי דלויה

 

בולטים בקולקציית הריהוט לשנת 2019 החידושים האחרונים של  HJORT KNUDSEN מדנמרק -מותג הריהוט הסדנקינבי המוביל בתחומו בעולם שבמרכזו עיצובים אייקוניים ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים.

 

במסגרת המיתוג מחדש, פותח, 'מדד הפינוק' שבא למקם את 'רמת הפינוק' של הלקוח על גרף הפינוק של החברה ובהתאם לכך לשדרג אותו עוד יותר הודות לרהיטי 'דיור אינטריורס'.

 

שרית פינשטיין, מנכ"לית החברה יחד עם אלונה זהר – צילום: רפי דלויה

 

חברת הרהיטים 'דיור אינטריורס' בחרה לפתוח את השנה החדשה באירוע השקת קולקציית 2019 שבמסגרתו הושק גם תהליך המיתוג החדש של החברה, שהסלוגן שלו הוא: 'רהיטים מפנקים לאנשים מתפנקים'.

 

בלטו בקולקציה החדשה החידושים האחרונים של  HJORT KNUDSEN מדנמרק -מותג הריהוט הסדנקינבי המוביל בתחומו בעולם שבמרכזו עיצובים אייקוניים ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים.

 

ציון שגב מבעלי החברה, מברך את באי האירוע   – צילום: אבי בר

 

במסגרת חוויית הפינוק הוצג 'מדד פינוק' חדש שפותח על מנת למקם את 'רמת הפינוק' של הלקוח על גרף הפינוק של החברה ובהתאם לכך לשדרג אותו עוד יותר הודות לרהיטי דיור אינטריורס.

שרה מאיר, מיתוג ופרסום אסטרטגי –       צילום: אבי בר

 

בבוקר חורפי וקר במיוחד התקבלו האורחים באולם התצוגה המרהיב של החברה, הממוקם בא.ת פולג בנתניה, על ידי ציון שגב, הבעלים והמייסד של 'דיור אינטיורס' שחגגה השנה 40 שנה ושרית פיינשטיין, מנכ"לית החברה. בין האורחים: אדריכל אורי שרביט, אדריכל אמיר גרגיר, המעצב איתי גידו ועוד רבים אחרים.

 

בלוגרית האוכל 'אלונה זוהר' מקדמת את פני הבאים במשקאות חורף מפנקים – צילום: אבי בר

 

בלוגרית האוכל 'אלונה זוהר' קידמה את פני הבאים במשקאות חורף מפנקים ובהם סחלב חם בשילוב שקדים גרוסים וקינמון וצ'וקולטה מעוטרת בשמנת ובסוכריות קופצות.

 

שרית פינשטיין, מנכ"לית החברה יחד עם הבעלים ציון שגב     –      צילום: רפי דלויה

 

שרית פינשטיין, מנכ"לית החברה: "דיור אינטריורס מהווה סוג של בית ומשפחה הן בעבור לקוחותיה והן בעבור עובדיה. מהמקום הזה של משפחתיות בחרנו לשדרג ולמקסם עבור לקוחותינו את רמת הפינוק המגיעה להם בזמן הרגעים הקטנים והחשובים בחיים. היה ברור שגם כאן במעמד ההשקה של קולקצית הרהיטים החדשה לשנת 2019 נמשיך באותו כיוון".