כותרות אחרונות
Search

מותג טיפוח השיער "STYLE" משיק את "מתולתלות"

 

עוד חוזר התלתול שאהבת…

מותג טיפוח השיער "STYLE" משיק את "מתולתלות" – הסדרה הראשונה המביאה את הבשורה הכוללת למוצרי שיער ייעודים למתולתלות.

סדרת המתולתלות פותחה במיוחד לצרכים של שיער מתולתל עם טכנולוגיה ייחודית של FRIZZ CONTROL.

ההשקעה בפיתוח וייצור הסדרה נאמדת בכ-2 מיליון ₪

 

הסדרה מבוססת על הפטנט הטכנולוגי Keravis המשלב בין קרטין טהור לפרוטאינים מוצרי סדרת המתולתלות מכילים שמנים ארומתרפיים, ויטמינים ותמציות צמחים המנטרלים את ה-)Frizzהחשמל הסטטי) בשיער ומסייעים בעיצוב וסידור תלתלים מוגדרים בקלות ונוחות.

 

המגמה העולמית הרווחת בתחום הקוסמטיקה וטיפוח השיער בשנים האחרונות מצביעה על העדפת מוצרים ייעודיים ומותאמים בהתאם לסוג השיער-מוצרים הנותנים מענה מושלם לצרכי סוג השיער ומשלבים בתוכם יתרונות ייחודיים המעניקים לצרכן ערך מוסף.

 

נשים מתולתלות רבות מתלוננות על בעיות המאפיינות את ההתמודדות עם השיער המתולתל, ובמיוחד על תופעת ה-Frizz (החשמל הסטטי) המקשה על סידור השיער ועל קושי ביצירת תלתלים מעוצבים. מותג טיפוח השיער STYLE משיק את "מתולתלות" – סדרת מוצרים חדשה לעיצוב וטיפוח שיער מתולתל שפותחה בטכנולוגיה ייחודית של "Frizz control". הסדרה מבוססת על הפטנט הטכנולוגי Keravis המשלב בין קרטין טהור לפרוטאינים המחזקים את סיבי השיער ומעניקים לו ברק, לחות והזנה. מוצרי הסדרה מכילים שמנים ארומתרפיים, ויטמינים ותמציות צמחים המנטרלים את ה-Frizz בשיער ומסייעים בעיצוב וסידור תלתלים בקלות ובנוחות.

 

 • כ-66% מהאוכלוסייה בישראל הם בעלי שיער מתולתל או גלי.
 • רבות מהנשים המתולתלות אינן מרוצות מההיצע הקיים עבורן כיום בשוק, בדגש על קרם לחות, שמפו ומרכך, ואחריהם מסכה.
 • נשים המגדירות את עצמן כבעלות שיער מתולתל, מדווחות על שימוש קבוע ב-4 מוצרי טיפוח ועיצוב, שמתוכם 3 מותאמים לשיער מתולתל.
 • נשים בעלות שיער מתולתל יודעות היטב שכדי לסדר את שיערן יש צורך להעניק לו טיפול מיוחד המותאם במיוחד לו, ולכן הן מחפשות מוצרים ייעודיים שיאפשרו להן שגרת טיפוח קלה ונוחה למראה מושלם.
 • בסדרה מגוון מוצרים ייחודיים , לטיפול וטיפוח של שיער מתולתל הידוע כמאתגר, כל אחד ממוצרי הסדרה מכיל קומפלקס של שמנים ותמציות צמחים המעניקים לשיער גמישות ולחות ומאפשרים עיצוב תלתלים מושלמים בקלות.

 

צילום: יח"צ סטייל

 

מוצרי סדרת מתולתלות:

שמפו לניקוי יסודי (600 מ"ל):

 • השמפו מסדרת המתולתלות מעולה לניקוי יסודי של הקרקפת ולאיזונה ומסייע בהסרת שאריות שנותרו בשיער ממוצרי עיצוב שונים .השמפו מועשר בתמציות צמחים בעלות סגולות ארומתרפיות: תמצית בזיליקום, קמומיל, תה ירוק ואלוורה, השומרים על עור הקרקפת ומצמצמים תופעות של יובש ושמנוניות. מחיר מומלץ לצרכן: 29.90 ש"ח
 • מרכך מגביר לחות (600 מ"ל) – המרכך מסדרת המתולתלות מועשר בחמאת שיאה, שמן חוחובה, שמן-זית וקלנדולה המעניקים לחות לשיער ולקרקפת, מחזקים את סיבי השיער ומעניקים הזנה וגמישות מוגברים לסיבי השיער.
 • מחיר מומלץ לצרכן: 29.90 ש"ח .

 

מסכה לטיפול עמוק, ריכוך והפחתת פריז (500 מ"ל):

 • המסכה בסדרת המתולתלות מטפלת בסיב השערה ומרככת אותה, מעניקה תחושת רכות וגמישות ומסייעת בהפחתת ה-FRIZZ. הפורמולה מועשרת בקומפלקס רכיבים ייחודי המכיל חמאת שיאה, שמן זרעי ענבים ושמן זרעי חוחובה המחזקים את סיבי השערה ומעניקים ברק ורכות מבלי להכביד על השיער. המסכה מועשרת בשמן זרעי בורג' המעניק לחות והזנה מוגברים ובתמציות צמחים בעלות תכונות ארומתרפיות, המסייעות להרגעת עור הקרקפת. מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 ש"ח
 • קרם לחות להורדת פריז (400 מ"ל) – קרם הלחות לשיער ללא שטיפה מסדרת המתולתלות פותח במיוחד ליצירת תלתלים מעוצבים ולשמירה על לחות השיער. הקרם מכיל שמן זרעי בורג', המעניק רכות וגמישות לשיער מרדני, מנטרל את ה-FRIZZ בשיער ומסייע בעיצובו. קרם הלחות מועשר בשמן נר הלילה ובוויטמין E, המחזקים את סיבי השיער ומעניקים גמישות וברק לתלתלים.
 • מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 ₪

 

גלייז מעצב ומאיץ ברק לשיער (400 מ"ל):

 • הגלייז מסדרת המתולתלות מעולה לפיסול, הדגשת והגדרת תלתלים מבלי להכביד וללא הרגשה דביקה. הגלייז מכיל שמן נבט חיטה, שמן בורג' ושמן זרעי ענבים המעניקים לחות וגמישות לשיער, ומאפשרים יכולת עיצוב קלה של השיער, תוך הדגשת התלתלים. מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 ש"ח.
 • מסכה טיפולית לשעות הלילה ללא שטיפה (250 מ"ל) – מסכת הלילה ללא שטיפה LEAVE ON מסדרת המתולתלות היא מסכת קסם המטפלת בשיער ומאפשרת עיצוב קל ומראה שיער מהודק ובריא. המסכה מהווה פתרון מקיף וייחודי באמצעות מריחתה לאחר החפיפה, למשך הלילה וללא צורך בשטיפה. המסכה עשויה משמנים מרוכזים הנותנים בוסט לשיער ולקרקפת ומחזירים לו את החיות והרוויה שהוא זקוק לה. המסכה מועשרת בקומפלקס רכיבים ייחודי המכיל חמאת שיאה, שמן אבוקדו, ושמן זרעי ענבים המחזקים את סיבי השערה ומעניקים לחות והזנה מוגברת. מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 ש"ח
 • ספריי מעורר תלתלים (150 מ"ל) – הספריי משפר, מרענן ומגדיר תלתלים בלחיצה אחת, עם יכולת עמידות לאורך זמן, ומאפשר לרענן את הסטייל של השיער בקלות, ללא הכבדה על השיער או שומניות. הספריי מסייע במניעת פריז, מתאים לכל סוגי התלתלים ולכל רמות ה- FRIZZ ובטוח לשימוש לכל סוגי השיער. מועשר בתמציות צמחים וויטמין C הנותנים בוסט לשיער, מחזירים לו את הנפח והברק הדרושים לו ומעניקים לו מראה זוהר וניחוח נפלא. מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 ₪