כותרות אחרונות
Search

מותג "מנטוס" מרחיב את סדרת מסטיק Mentos Pure Fresh ומשיק מסטיק בטעם מנטה חזק ומרענן במיוחד.

צילום: פרפטי הולנד

 

מותג "מנטוס" מרחיב את סדרת מסטיק Mentos Pure Fresh ומשיק מסטיק "Mentos Pure Fresh Frost" בטעם מנטה חזק ומרענן במיוחד.

  • מסטיק "Mentos Pure Fresh Frost" ללא סוכר, בבקבוקון נוח לנשיאה ולשימוש.

 

מותג "מנטוס" ממשיך להתרחב בתחום המסטיקים ומרחיב את סדרת מסטיק "Mentos Pure Fresh" עם השקת הטעם החדש: מסטיק "Mentos Pure Fresh Frost "בטעם מנטה חזק ומרענן במיוחד.

 

מסטיק  "Mentos Pure Fresh Frost" בטעם מנטה חזק במיוחד, מתאים לכל אוהבי המנטה החזקה, הוא בעל טעם וארומה חזקים מאד, רעננות חזקה במיוחד וטעמו הנהדר נשמר לאורך זמן רב, כמו בכל המסטיקים של "מנטוס".

אריזות הבקבוק של מסטיק  "Mentos Pure Fresh Frost" הינה אריזות נוחות בעלת פתיחה קלה ונוחה לשימוש השומרות על טריות המסטיקים והמותאמת לשימוש בבית, ברכב ובמשרד

 

כמו כל מוצרי מותג "מנטוס", כך גם המסטיקים בסדרת מסטיק "Mentos Pure Fresh",  הינם  מסטיקים איכותיים המיוצרים באיכות גבוהה במיוחד תוך שמירה על סטנדרטים מוקפדים ביותר. כמו הסוכריות של מנטוס, כך גם המסטיקים מיועדים ומתאימים לקהל המרגיש צעיר ודינאמי, חדשני, עדכני ורענן.

 

צילום: פרפטי הולנד

 

מסטיק  "Mentos Pure Fresh Frost" בטעם מנטה חזק במיוחד, ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, המרכולים, נקודות המכירה הפרטיות והדראגסטורים במחיר מומלץ של 9.90 ₪ לבקבוקון המכיל 30 מסטיקים.

 

מותג "מנטוס" מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת "ליימן שליסל" אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. "ליימן שליסל" מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ.

באתר החברה –  www.l-s.co.il ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת "ליימן שליסל" בישראל.