כותרות אחרונות
Search

מותג תוספי התזונהNutri Care מציג סדרת מוצרי פרוביוטיקה לטיפול במצבים של חוסר איזון במערכת העיכול

מותג תוספי התזונהNutri Care  מציג סדרת מוצרי פרוביוטיקה לטיפול במצבים של חוסר איזון במערכת העיכול ולשמירה על מערכת החיסון של הגוף

לחיידקים ה"טובים" (פרוביוטיים) הנמצאים במערכת העיכול חשיבות רבה להגנה על הגוף ולפעילות תקינה של מערכת העיכול, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך. החיידקים הטובים מונעים התפתחות של חיידקים גורמי מחלות, הם מחזקים את מערכת החיסון, והם מסייעים במקרים של בעיות עיכול, כמו גזים, שלשולים ועצירות. מתח נפשי, צריכת מזונות מתועשים ונטולי סיבים תזונתיים, ובמיוחד  נטילת טיפול אנטיביוטי, עלולים לגרום להפרת האיזון החיידקי במערכת העיכול. מומלץ לצרוך חיידקים פרוביוטיים בקביעות, ובמיוחד ובאופן מוגבר לאחר טיפול אנטיביוטי (המחסל את החיידקים ה"רעים" אך פוגע גם ב"טובים"). החיידקים הטובים גם יכולים לסייע בתקופת החגים הבאים עלינו לטובה, בהתמודדות של מערכת העיכול עם שלל סוגי המזונות ועומס ארוחות החג, וכן למניעת מחלות החורף.

nutri-4-%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%99%d7%97%d7%a6

מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג סדרת תוספי תזונה של חיידקים פרוביוטיים – "פרוביוטיק" 25 ביליון" ו"פרוביוטיק 8 ביליון". "פרוביוטיק 25 ביליון" מכיל 25 ביליון חיידקים ידידותיים מ-10 זנים שונים, ו"פרוביוטיק 8 ביליון" מכיל 8 ביליון חיידקים מ-10 זנים.

nutri-3-%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%99%d7%97%d7%a6

ג'ולי ברוך, נטורופתית של מותג תוספי התזונה Nutri Care: "פרוביוטיק 25 ביליון" המכיל כמות מוגברת של חיידקים, עשוי להקל במצבים של הפרעות בעיכול, כמו עצירות, שלשולים ומעי רגיש, וכן לסייע בהגנה על רירית המעי בעת מחלות מעיים דלקתיות כגון קרוהן וקוליטיס. "פרוביוטיק 8 ביליון" מתאים לתחזוקה יומית של מערכת העיכול ולשמירה על מערכת החיסון, וגם לטיפול במצבים אקוטיים. חשוב לציין ששני התכשירים מכילים סיבי FOS – סיבים מיוחדים המהווים מצע לשגשוג החיידקים הידידותיים במעי ומגבירים את פעילותם."

עוד ציינה ברוך: "לכמות החיידקים ולמגוון הרחב של הזנים חשיבות רבה ליעילות התכשירים. כמות גדולה של חיידקים ומגוון הזנים מעלים את הסיכוי לאכלוס ושגשוג של החיידקים הטובים בכל שטח הפנים של המעי, ומסייעים להגנה טובה יותר על הגוף מפני מגוון סוגי מזהמים".

כשרות: כשר חלבי בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון.

מחירים: פרוביוטיק 25 ביליון – 129 ₪ (ל-30 כמוסות). פרוביוטיק 8 ביליון – 119 ₪ (ל-60 כמוסות).

להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

 

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.