כותרות אחרונות
Search

מייקל סיגל, נשיא "מכבי תנועה עולמית" במכתב גלוי לראשי האוניברסיטאות והמכללות בארה"ב: "יש לפעול מיידית לעצור את הפעילות האנטי-ישראלית והאנטישמית בקמפוסים״

מייקל סיגל – נשיא מכבי תנועה עולמית – צילום: יח"צ מכבי תנועה עולמית

 

מייקל סיגל, נשיא "מכבי תנועה עולמית" במכתב גלוי לראשי האוניברסיטאות והמכללות בארה"ב:

"יש לפעול מיידית לעצור את הפעילות האנטיישראלית והאנטישמית בקמפוסים״.

 

"מכבי תנועה עולמית", התנועה היהודית הגדולה בעולם, יוצאת בימים אלה בקריאה ברורה וחדה למנהלים וחברי ההנהלה של האוניברסיטאות בארה"ב לפעול לאלתר להגן על התלמידים והמורים היהודים באחריותם לפני שהפעילות האנטי-ישראלית בקמפוסים תהפוך לאלימה.

 

מייקל סיגל, נשיא "מכבי תנועה עולמית", התנועה היהודית הגדולה בעולם המייצגת כ-450,000 חברים ב-70 מדינות ברחבי העולם, פנה בימים אלו במכתב גלוי לכל המנהלים וחברי ההנהלה של האוניברסיטאות והמכללות בארה"ב וקרא להם לפעול באופן מידי לעצור את הפעילות האנטי-ישראלית והאנטישמית בקמפוסים, הכוללת הפחדה פיזית ונפשית וקריאה לחיסולה של מדינת ישראל.

 

מייקל סיגל – נשיא מכבי תנועה עולמית – צילום: יח"צ מכבי תנועה עולמית

 

״׳מכבי תנועה עולמית׳ מכבדת את חופש הביטוי אך לא תוכל לשתוק נוכח גילויי השנאה בקמפוסים. אנו מכבדים את הזכות להתאסף אך לא גילויי אלימות כמו חסימת גישה לסטודנטים ולמרצים לכיתות ולמעבדות. הנהלת התנועה דורשת בשם הדמוקרטיה לעצור את הפעילות האנטישמית הארסית לפני שתופעה זו תהפוך לאלימה״, נכתב במכתב.

 

"מכבי תנועה עולמית" – שהינה גם תנועה הספורט היהודי הגדולה בעולם המחזיקה בערכים כגון משחק הוגן, עבודת צוות ושיתוף פעולה בין ספורטאים מכל הגזעים והדתות – מדגישה עוד כי במיוחד בימים אלו, כ-90 יום לפני פתיחת אולימפיאדת פריז, קמה חובה דחופה לדרוש לאלתר את עצירת הפעילות האנטישמית והאנטי ישראלית שצומחת במהירות בשבועות האחרונים בקמפוסים בארה"ב.