כותרות אחרונות
Search

מלון "וולדורף אסטוריה" ירושלים נבחר כמלון המוביל והטוב בישראל לשנת 2024.

לובי מלון "וולדורף אסטוריה" – צילום: עמית גירון.

 

 מלון "וולדורף אסטוריה" ירושלים נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2024.

מלון  "וולדורף אסטוריה" נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2024 על ידי ארגון התיירות הבינלאומי World Travel Awards,  שפרסם הבוקר את רשימת המלונות הזוכים בעולם התיירות והנסיעות לשנת 2024.

 

World Travel Awards הינו ארגון בינלאומי הידוע כסימן היכר של איכות ומצוינות בתעשיית התיירות והחוגג השנה 31 שנות פעילות. מדובר למעשה בתחרות האוסקר השנתית של התיירות.

 

בכל שנה נבחרים מוסדות התיירות המובילים בעולם על ידי אנשי מקצוע וצרכנים מתחום התיירות עם מעל ל-650,000 הצבעות מ- 160 מדינות.

 

זו הפעם השנייה שמלון "וולדורף אסטוריה"  זוכה בתואר היוקרתי "המלון המוביל הטוב בישראל', לאחר שזכה בתואר הזה גם בשנת 2022.

 

הזכיה נחשפה בטקס פתיחת יריד התיירות של העולם הערבי – ARAB TRAVEL MARKET בדובאי. נציגי המלון הירושלמי קיבלו את ההודעה על הזכייה הבוקר.

 

אבנר און מנכ"ל מלון וולדורף אסטוריה ירושלים: "כבוד גדול למלון וולדורף אסטוריה ירושלים ולרשת, לעובדי המלון ולירושלים על שהמלון זכה בתואר המלון הטוב בישראל זו הפעם השנייה. מלון וולדורף אסטוריה, שזו שנת העשור שלו,  עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם גם בתקופה מאתגרת זו" והוסיף "  אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה ,האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו ולהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון".

 

מלון "וולדורף אסטוריה" בירושלים, נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם – מלון "פאלאס" בירושלים ונחשב לפרויקט המלונאי היקר ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר. במלון, אשר הינו מלון היוקרה הבינלאומי היחידי בירושלים, 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, אולם נשפים מפואר, חדרי ישיבות משוכללים, מסעדות גורמה, חדר כושר, ספא יוקרתי ורמת שירות ויוקרה שטרם נראתה בישראל.