כותרות אחרונות
Search

מרצדס משיק את: Mercedes-Benz Pure Woody

Mercedes – Benz VIP

 במרצדס לא עוצרים. אחרי השקת הבושם Energetic Aromatic שכבש במהירות שיא ובהצלחה מסחררת את הגבר הבינלאומי, מותג היוקרה מרצדס-בנץ משיק ניחוח חדש ונחשק:  Mercedes-Benz Pure Woody – בושם בניחוח קלאסי לגבר עם נוכחות כובשת.

המחויבות של  Mercedes-Benz למצוינות בעיצוב ובביצועים דחפו את המותג לתחומים חדשים של ספורט, אופנה ובישום. כיום מרצדס בנץ מזמינה אותך להיכנס למועדון ה- VIP עם השקת הבושם השני בסדרה: ,Mercedes-Benz Pure Woody בושם בעל נוכחות חזקה ועוצמתית לגבר הקלאסי והאלגנטי.

הניחוח: תווים עליונים של תפוחים ירוקים מתובלים בהל וגינג'ר משולבים עם עלי סיגליות ופרחי גרניום רכים,היוצרים ניחוח בלתי נשכח של רעננות ירוקה. האמבר חותם את הניחוח בשובל של נוכחות גברית ואלגנטית ,היוצרת ניחוח ארומטי מרענן ואלגנטי שלא ניתן להתעלם ממנו.

הבושם נוצר על ידי הארי פרמונט, מאסטר בבישום, שהכתיר אותו, כ"ניחוח קלאסי, רענן, מעל לזמן, מעודן ואותנטי".

העיצוב: העיצוב של הבקבוק מתכתב עם הניחוח המרענן והעצי. דפנות הזכוכית המעוגלת עוטפת את הבקבוק שצבעו ירוק מרענן. העיצוב עולה בקנה אחד עם היוקרה של המותג ומהווה מפגש פסגה עכשווי בין איכות ואלגנטיות לבין הרעננות והקלילות של הגבר האלגנטי, כשמעל לכל מרחף הכוכב הרב מוניטין של מרצדס-בנץ.

merzedes 1

תכולה:100 מ"ל

מחיר:435 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם ובמשביר לצרכן ברחבי הארץ.