כותרות אחרונות
Search

משחקים מעולים ליום סגריר !

 

 

משחקים מעולים ליום סגריר !

משחקי קופסא חדשים ללימוד אנגלית שנוצרו כמתנה מאמא לבת וכעת זמינים לכל הילדים

 

מחקרים מאז ומתמיד הוכיחו לכולנו שתכנים המועברים כלמידה רב חושית ועל ידי משחק הם השיטה הטובה ביותר ללמד אנגלית לילדים. משחק הוא חלק מתהליך הלמידה בכל גיל, מאפשר להעז, לאתגר, לאלתר, ליצור פתרונות ולקחת סיכונים מבלי לחשוש מהתוצאות.

 

סיגל כהן-סקאלי אמא לילדה בת 10 שאוהבת אתגרים וחשיבה מחוץ לקופסא, פיתחה בשנה האחרונה, בעקבות הצורך של בתה לגיוון ואתגר בתהליך הלמידה, משחקי קופסא מדליקים תחת המותג CATS&BOXES שיעניקו לילדכם עולם שלם של אנגלית.

 

צילום: אלונה להב

 

מדובר בסדרות של משחקי קופסא ללימוד אנגלית המתאימות גם לילדים עם קשיי למידה, בהם שולטת דמות מרכזית שנקראת CAT BADOO  (החתול בדו) , חתול מאויר המעודד את הילדים לשחק את משחק הזיכרון שכולם אוהבים ומשחק הרביעיות ללימוד קריאה לפי תנועה וצליל ובכך לומדים הילדים באמצעות חווית המשחק קריאה ואת אותיות ה- ABC. הדמות יצרה סיגל, קאט-באדו, הוא הגיבור של סדרת המשחקים החדשה, שמטרתה לסייע לילדי הגנים ובית הספר היסודי ללמוד אנגלית. בליווי איורים מקוריים של סיטואציות יומיומיות משעשעות, קאט-באדו מתווך לילדים את נבכי השפה, הילדים משחקים ונחשפים לאותיות ה-ABC , רוכשים אוצר מילים ראשוני ומתרגלים את הקריאה והכתיבה. כעת המשחקים מוצעים לילדי גן ובית ספר יסודי עם משלוח לכל רחבי הארץ.

 

בין המשחקים תוכלו למצוא את:

משחק "זיכרון אותיות ABC"

 

צילום: אלונה להב

 

המשחק מסייע בהטמעה ושינון של אותיות ה ABC הגדולות והקטנות. המשחק מקצר את תהליך השינון ולמידת אותיות ה ABC והוא גם מציע לילדים אוצר מילים ראשוני באיורים מקוריים מקסימים. המשחק מיועד לילדים סקרנים בגילאי הגן המעוניינים ללמוד את השפה ולילדי בתי ספר יסודי הנפגשים לראשונה עם אותיות ה ABC.

מחיר משחקי הקופסא :  59 ₪ – 79 ₪

 

משחק רביעיות  "קוראים אנגלית לפי תנועה וצליל".

 

צילום: אלונה להב

 

המשחק מסייע ללמוד ולהטמיע את צלילי השפה השונים ובכך לשפר את יכולת הקריאה. משחק הרביעיות מתוכנן על פי התנועות והצלילים והוא מאפשר תרגול ויישום של הקריאה של מילים שונות, על פי צליליהן. וכל זאת – בליווי האיורים המקסימים של קאט-באדו, הנתקל בסיטואציות משעשעות בחיי היומיום. במקביל לתרגול הקריאה על פי הצלילים, הילדים גם מרחיבים את אוצר המילים וגם נהנים ממשחק מהנה ומותח. 

מחיר משחקי הקופסא :  59 ₪ – 79 ₪

 

 

את משחק הזיכרון ומשחק הרביעיות תוכלו להשיג באתר

www.catsandboxes.co.il קאטס אנ'בוקסז,

או בטלפון: 054-6681772