כותרות אחרונות
Search

משתמשים שפתוחים לפגישות היכרות עם צמחונים או טבעונים קיבלו יותר "לייקים" מתחילת 2021.

OkCupid Matching – צילום: OKC

 

אפליקציית "OkCupid"!

91% מהישראלים פתוחים להיכרות עם טבעונים, לשישה מתוך עשרה לא ממש אכפת מה אוכלים בני/בנות הזוג שלהם.
בחודשים האחרונים, הישראלים מגלים יותר ויותר פתיחות להיכרות עם בני ובנות זוג שמצהירים/ות על היותם/ן טבעונים/ות ואו צמחונים/ות. משתמשים שפתוחים לפגישות עם צמחונים או טבעונים קיבלו יותר ׳לייקים׳ מתחילת 2021 מאשר אלה שגילו התנגדות.

 

אפליקציית ההיכרויות "OkCupid" מדווחת כי בחודשים האחרונים, הישראלים מגלים יותר ויותר פתיחות להיכרות עם בני ובנות זוג שמצהירים/ות על היות/םן טבעונים/ות ואו צמחונים/ות (91% מהמשתמשים בשנה האחרונה).

 

OkCupid Matching – צילום: OKC

 

משתמשים שפתוחים לפגישות עם צמחונים או טבעונים קיבלו יותר ׳לייקים׳ מתחילת 2021 מאשר אלה שגילו התנגדות. עוד עולה מהניתוח כי לשישה מתוך עשרה ישראלים לא משנה כלל מה בני/בנות הזוג אוכלים. 86% אף הצהירו כי הם פתוחים להיכרות עם אנשים שההעדפות שלהם באוכל שונות משמעותית משלהם.

 

במהלך האפיון של המשתמשים באפליקציה משתמשת "OkCupid" בסדרת שאלות התאמה כדי לסייע לצמחונים ולטבעונים למצוא בני ובנות זוג מתאימים. בין השאר הם נשאלים עד כמה חשוב שבן/בת הזוג יהיו צמחונים/טבעונים והאם יש נכונות לפגישה עם בין/בת זוג צמחונים או טבעונים.

 

OkCupid Matching – צילום: OKC

 

לדברי מייקל קיי, מנהל התקשורת של "OkCupid", האפליקציה מתאימה בין בני אדם על פי מה שחשוב להם באמצעות פרופיל שנבנה על בסיס התשובות של המשתמשים. התשובות שנענו כבר מיליארדי פעמים, משמשות גם כ׳פילטרים׳ שמסייעים לאתר את בן בת הזוג הרצויים, עם סגנון חיים תואם.

 

״טרנד אחד שהבחנו בו באחרונה בישראל הוא שאנשים נעשים פתוחים יותר ויותר להיכרות עם צמחונים וטבעונים ומעבר לכך, אלה שמגלים פתיחות אף נהנים מפופולריות גדולה יותר מאחרים״, אומר קיי ומדווח כי מדובר במגמה עולמית. ״גילינו ש- 91% מהמשתמשים בשנה האחרונה פתוחים להיכרות עם טבעוני/ת ונראה שהפתיחות הזו הופכת אותם ליותר אטרקטיביים בעיני אחרים. אם בעבר היכרות עם מישהו שסגנון החיים שלו היה שונה משלך הייתה מהלך מאתגר כיום נראה שיותר מתחילים לצאת מ׳אזור הביטחון׳ הקולינרי שלהם״.

 

OkCupid Matching – צילום: OKC

 

אודות "OkCupid":

כשבאים לבחור בן/בת זוג למפגש היכרות, צריך לקחת בחשבון באמת את מה שצריך. "OkCupid" היא אפליקציית ההיכרויות היחידה שעושה זאת ושואלת עבורך את השאלות הנכונות. האלגוריתם של "OkCupid" משתמש בתשובות למגוון רחב של שאלות רקע שמספקים המשתמשים כדי להבין לעומק מה חשוב להם, במה הם מאמינים, מתעניינים ומה ההעדפות שלהם. החברה נוסדה ב- 2004 ומאז אחראית על מיליוני חיבורים בין סבני אדם בלמעלה מ- 110 מדינות. החברה היא אחת החלוצות בתחומי ההכלה במגוון רחב של ממדים, דוגמת מגדר, העדפות, גזע ודת.

 

החברה ממוקמת בניו יורק.

למידע נוסף:

http://www.okcupid.com/