כותרות אחרונות
Search

"מ.נ מערכות" משיקה את אופני ההרים –"Raven Max Team" של חברת FOCUS הגרמנית

"מ.נ מערכות" משיקה את אופני ההרים –"Raven Max Team" של חברת FOCUS הגרמנית

באופניים משולבים מכלול מאפיינים המספקים יחד רכיבת שטח מהירה ונעימה ביותר

חברת "מ.נ מערכות", המשווקת בישראל את מותג האופניים האיכותי FOCUS  מגרמניה, משיקה דגם חדש של אופני הרים – "Raven Max Team"  מבית FOCUS: אופני זנב קשיח מתקדמים, שיש בהם מכלול מאפיינים שמספקים יחד חוויה אופטימלית של רכיבת שטח מהירה ועם זאת נוחה ונעימה, תוך שיכוך מרבי.

 

לאופני "Raven Max Team" יתרונות חשובים: מהירות רכיבה גבוהה בתנאי שטח הודות לבולם זעזועים המצוי בחלק הקדמי בלבד (זנב קשיח, אורך מתלה – 100 מ"מ), לעומת אופני שיכוך מלא (בעלי בולם אחורי וקדמי); יכולת שיכוך וספיגה טובה של זעזועים בזמן הרכיבה בזכות השלדה האיכותית של האופניים העשויה מקרבון – חומר מתקדם (סיבי פחמן), קל משקל ומצטיין בגמישות ובספיגת זעזועים; מבנה אוכף ייחודי (המאופיין בהפרדה של האוכף מתומכות האוכף), המקנה גם הוא יכולת ספיגה ושיכוך בחלק האחורי של האופניים.

השלדה של האופניים, העשויה מקרבון, מקנה לאופניים יתרון נוסף של משקל קל ביותר – 9.2 ק"ג בלבד, התורם גם כן לרכיבה מהירה. 

 

צילום: יח"צ

האבזור של האופניים איכותי מאוד: הכידון עשוי מקרבון המקנה גמישות ונוחות; לאוכף מבנה שטוח, רחב מאחור וגמיש בצדדים לנוחות הישיבה; הגלגלים איכותיים מתוצרת DT Swiss בקוטר 29 אינץ', ויש להם אחיזת קרקע טובה; צמיגים איכותיים מתוצרתContinental Race King ; מערכת הנעה מתקדמת "איגל" של 12 הילוכים; מזלג בולם קדמי מתוצרת RockShox SID .

 

האופניים מיוצרים בהקפדה מרובה מתוך מחשבה על כל הפרטים הקטנים. שילוב המאפיינים של האופניים – זנב קשיח, שימוש בחומרים מתקדמים בעלי יכולת גמישות ושיכוך, ומבנה ארגונומי מעולה – מקנים לרוכב חוויה מעולה, של רכיבת שטח נוחה ומהנה.

 

האופניים מגיעים בכמה גדלים – S, M, L ו-XL, וכל מידה מיוצרת כיחידה שלמה להתאמה אופטימלית לרוכב. כמו כן, לאופניים מראה עתידני מרהיב ביותר. 

מחיר: 23,500 ₪

 

בסדרת Raven של "פוקוס" מגוון דגמים נוספים של אופניים במחירים של החל מ- 11,200 ₪.

להשיג בחנויות מתמחות לאופניים. לפרטים על מיקום החנויות באתר  www.focus-bike.co.il