כותרות אחרונות
Search

נספרסו משיקה תערובות קפה בטעמי העוגות המפורסמות של וינה לינזר פאי, זאכר-טורט ושטרודל תפוחים

נספרסו משיקה תערובות קפה בטעמי העוגות המפורסמות של וינה
לינזר פאי, זאכר-טורט ושטרודל תפוחים

nespreso-7

ישיבה בבתי קפה היא אחד מאותם רגעים הקטנים שהופכים רבים מאיתנו למאושרים- קפה ריחני, עוגה נימוחה ושיחה מעניינת, יכולה להפוך את היום שלנו לטוב יותר. הראשונים שייסדו את תרבות בתי הקפה היו האוסטרים שמצאו שקי קפה שננטשו בוינה על ידי האימפריה העות'מאנית. מכאן הדרך לבתי הקפה המסורתיים של וינה היתה קצרה, והעיר הפכה לאחת המשמעותיות בהתפתחות תרבות בתי הקפה בעולם.

מומחי הקפה של נספרסו הצליחו לייצר שלוש תערובות אספרסו מפתיעות המשלבות את טעמי העוגות המסורתיות של תרבות הקפה הוינאית. השולחנות המפוארים, הכיסאות עם סלסולי המתכת ומסורת הגשת הקפה על גבי מגשי כסף אלגנטיים לצד כוס מים, כל אלה היוו השראה לתערובות הקפה החדשות של נספרסו שמושקות במהדורה מוגבלת. התערובות, בדרגת חוזק 6 (בסולם של 1-12), מבוססות על תערובת ליוונטו. מומלץ להוסיף חלב חם המדגיש את התווים המיוחדים של התערובות.

 

nespreso-3

קפה בטעם זאכר- טורט: עוגה וינאית עשירה המורכבת משכבות שוקולד מפנקות שביניהן ריבת משמש, בזיגוג שוקולד מריר. תערובת הקפה זאכר-טורט משלבת בין תערובת הקפה ליוונטו, מאוזנת ועגולה, עם טעמי שוקולד ותווי משמש.

nespreso-4

קפה בטעם שטרודל תפוחים: עוגה וינאית מפורסמת הדורשת מיומנות רבה ברידוד הבצק לעובי דק במיוחד, שיצליח לעטוף מלית תפוחים ריחנית. הטכניקה לקבלת בצק דק וגמיש דיו, היא הנחתו על סדין ומתיחה לעלה דקיק בתהליך הדורש זמן ומיומנות. לאחר מכן ממולא הבצק במלית תפוחים, סחוטה היטב ומהודקת בקפדנות, ולבסוף גלגול השטרודל בזהירות תוך משיכת הסדין. בהשראת העוגה יצרו מומחי הקפה של נספרסו אספרסו המשלב בין תערובת הליוונטו לבין ארומות עשירות של תפוחים אפויים ונגיעות של קינמון.

nespreso-5

קפה בטעם לינזר פאי: תערובת קפה שהיא הומאז' לעוגה האוסטרית הותיקה שהומצאה בשנת 1653 וקרויה על שם העיר לינץ שבאוסטריה. העוגה עשויה בצק ייחודי המתובל בציפורן וקינמון ומצופה בריבת פירות יער חמצמצה שמעליה רצועות בצק פריך שמונחות בקפדנות ויוצרות מראה שתי וערב. טעמי הלינזר טורט בשילוב התערובת המאוזנת של ליוונטו, יוצרים אספרסו בעל גוף עגול, עשיר בטעמי פירות אדומים ותווי בצק ריחני. 

שלושת תערובות הקפה מדורגות ברמה 6 בסולם חוזק הקפה של נספרסו הנע בין 1-12. התערובות מצטרפות לשלושת התערובות הקבועות בטעמים של נספרסו- וניל, קרמל ושוקולד מריר.

המהדורה זמינה לתקופת זמן מוגבלת, עד גמר המלאי, באפליקציה של נספרסו, באתר www.nespresso.com בטלפון 2500*או בבוטיקים של Nespresso ברחבי הארץ (חדש- בוטיק פופאפ של נספרסו בקיריון)