כותרות אחרונות
Search

סוף עידן הקודניות ברכב – חברת "קוברה" משיקה את Cobra Biometric ID מערכת הנעה בטביעת אצבע.

סוף עידן הקודניות ברכב – צילום: שיווק קוברה

 

 

סוף עידן הקודניות ברכב.!

חברת "קוברה" משיקה את Cobra Biometric ID מערכת הנעה בטביעת אצבע.

 

סוף עידן הקודניות ברכב – צילום: שיווק קוברה

 

חברת קוברה, הפועלת כבר שלושה עשורים בפיתוח ושיווק פתרונות איתור ומיגון לרכב, מציגה את הדור הבא של מערכות המיגון –ID Cobra Biometric. מערכת הנעה אינטגרטיבית, הכוללת זיהוי ביומטרי חכם בטביעת אצבע וניהול משתמשים, כך שרק משתמשים מזוהים ומורשים יוכלו להניע את הרכב.

 

המערכת פותחה כמענה ישיר לעלייה בגניבות הרכב בישראל ומותאמת לכל רכב בדומה למערכות הפועלות ברכבי היוקרה דוגמת ג'נסיס, מרצדס ו BMW. היתרון המובהק של הטכנולוגיה על פני הקודנית הסטנדרטית הוא היכולת שלה לזהות את הנהג באופן חד ערכי ומותאם אישית בניגוד לקוד, שלרוב אינו נשמר בסוד, או קל מאד לניחוש.

 

המערכת הייחודית מתממשקת לכל מערכות האיתור המובילות בשוק דוגמת קוברה, פוינטר, או איתוראן ומונעת הנעה, או נסיעה כל עוד לא זוהה נהג מורשה בטביעת אצבע. בשלב הראשון תושק המערכת בשני דגמים (בסיסי ומתקדם) ותגובה באפליקציה ייעודית לשליטה וניהול מרחוק.

 

סוף עידן הקודניות ברכב – צילום: שיווק קוברה

 

* Cobra Biometric ID: מערכת המאפשרת פתיחה והנעה בטביעת אצבע בקרבת הרכב.

* Cobra Biometric Anywhere: מערכת המאפשרת פתיחה והנעה בטביעת אצבע מכל מקום בעולם.

 

חווית משתמש מתקדמת

Cobra Biometric ID מציעה חווית משתמש מתקדמת המאפשרת ניהול משתמשים מרחוק, צפייה בהיסטוריית הרכב והפעלת גיבוי נוסף במקרה של נטרול האצבע. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת הגדרת עד 10 משתמשים בו זמנית (פיזית ברכב עצמו, או מרחוק) וניהול מלא באמצעות האפליקציה לרבות הגדרת משתמשים נוספים, הסרת משתמשים שאינם נחוצים יותר ובקרוב גם צפיה בהיסטוריית הרכב ואף מצב "מוסך".

 

"המערכת מתאימה לכל סוגי הרכבים, כולל אוטובוסים ומשאיות, וניתנת להתקנה תוך 20 דקות בלבד על ידי טכנאי מוסמך מבית קוברה."

 

מהפיכה בשוק פתרונות המיגון לרכב- כולל שני ניתוקי הצתה

מדובר בבשורה משמעותית לשוק הרכבים החדשים, אך גם לשוק ה- after market, ציי הרכב, שוק השכרת הרכב וחברות הליסינג. בימים אלה, נמצאת המערכת בתהליך קבלת אישורים אל מול חברות הביטוח ונראה שהיא עתידה להשפיע ולהוזיל גם את עלויות הביטוח המקיף לרכב.

 

סוף עידן הקודניות ברכב – צילום: שיווק קוברה

 

מהנהלת חברת קוברה, נמסר: "החזון שלנו בפיתוח המערכת החדשה הוא להוביל את הזיהוי הביומטרי כסטנדרט עולמי, ולהגביר את רמת האבטחה וההצפנה של הרכב למקסימום האפשרי. אנו משקיעים רבות בפיתוחים טכנולוגיים לקהל לקוחותינו בארץ ובעולם כדי להנגיש מוצרים בעלי ערך מוסף המציעים חווית נהיגה נוחה ומוגנת יותר".

 

* לסרטון המחשה:   https://youtu.be/9ZdvUSer4DU

* לאתר הבית: https://id.cobra.co.il/ , לפרטים ולהזמנות: 058-7081561.

* מחיר מומלץ לצרכן- Cobra Biometric: החל מ-1,390 ₪ כולל מע"מ.

* התקנה בבית הלקוח, או לפי דרישה ביבואן הרכב.

 

אודות חברת  "COBRA":

 

"Cobra" היא חברה ותיקה מעולם הרכב הפועלת למעלה משלושה עשורים, ומובילה בתחום מערכות המיגון, מולטימדיה, נוחות ובטיחות לרכב. החברה מייצרת, מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרים בעלי חדשנות טכנולוגית המהווים את חוד החנית בתעשיית הרכב.

 

החברה חרטה על דגלה את עקרון איכות המוצרים, מפיצה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. "Cobra" מתמחה בין השאר בהתקנות מורכבות בכל סוגי הרכב כולל רכבי יוקרה. נוסף לפעילותה הענפה, החברה משמשת כמתקינת הבית של חברת דלק מוטורס.