כותרות אחרונות
Search

סטודיו "אהבה קטנה" – מה תבחרו לט"ו בשבט? זרעים של אהבה, שמחה או בריאות.

 

 

מה תבחרו לט"ו בשבט?

⇐ זרעים של אהבה,

⇐ שמחה או בריאות

 

צילום: סטודיו "אהבה קטנה"

 

סטודיו "אהבה קטנה" מציע עציצים עם זרעי ירקות, בקופסאות פח מקסימות! אפשר לבחור עציץ עם זרעי בזיליקום, נבטי ברוקולי או עגבניות שרי, ולהוסיף כיתוב אישי מחבק ברוח החג!

 

צילום: "אהבה קטנה"

 

מה תבחרו לט"ו בשבט – זרעים של אהבה, שמחה או בריאות? סטודיו "אהבה קטנה", המתמחה בעיצוב וייצור מתנות עם אמירה אישית, מציע עציצים עם זרעי ירקות בקופסאות פח מקסימות – שכיף לתת ולקבל!

 

העציצים המעוצבים מכילים זרעי בזיליקום, נבטי ברוקולי או עגבניות שרי. על הקופסאות אפשר להוסיף שם או כיתוב אישי מחבק ברוח החג, כמו למשל: משהו טוב מתחיל לצמוח, זרעים של אהבה ועוד…

 

צילום: "אהבה קטנה"

 

את המוצרים אפשר להזמין באתר https://ahavaktana.co.il, ולקבל בנוחות הביתה, או לפנק מישהו יקר בהפתעה – במשלוח ישיר לביתו. כל פריטי "אהבה קטנה" מיוצרים במקום, לפי הזמנה.

 

כיתוב ברוח החג שאפשר להוסיף:

  • משהו טוב מתחיל לצמוח
  • זרעים של אהבה
  • תודה שאת עוזרת לי לצמוח
  • זרעים של התחלות
  • בזכותך אני פורח
  • ועוד…

 

צילום: "אהבה קטנה"

 

העציץ, בקוטר 9 ס"מ ובגובה 8.5 ס"מ, מכיל אדמה מדושנת וזרעים והוא מגיע עם הוראות השקייה וטיפול. תוך זמן קצר ניתן ליהנות מהטעם הנהדר של הירק ומיופיו. ניתן לבחור בין עשרה עיצובים מקסימים! מחיר: 46 ש"ח.

 

להשיג באתר חנות "אהבה קטנה" https://ahavaktana.co.il

ניתן לקבל את המוצרים עם שליח, בדואר או באיסוף עצמי.

 

"אהבה קטנה" (משנת 2013) מייצרת באהבה מוצרים משמחים לרגעים גדולים וקטנים. בצוות החנות האינטרנטית 10 נשים, מרביתן אימהות. ההקפדה על איכות המוצרים יצרה קהל לקוחות נאמן בארץ ומעבר לים, הכולל הורים, סבים וסבתות, גננות, בתי מלון, ועדי עובדים ומפיקי אירועים.