כותרות אחרונות
Search

סקר Human Capital Media Advisory Group……..

סקר Human Capital Media Advisory Group: למעלה ממחצית מנהלי משאבי אנוש בארגונים הגדילו ב-2015 את ההוצאה על טכנולוגיה לניהול המשאב האנושי בארגון

סקר שערכה קבוצת Human Capital Media Advisory, הזרוע המחקרית של מגזין Talent Management, מגלה כי, מנהלי משאבי אנוש בלמעלה ממחצית החברות שנדגמו, דיווחו כי במהלך 2015 חל גידול בהשקעה שלהם בפתרונות תוכנה לניהול המשאב האנושי,  לעומת שנת 2014. במחקר לקחו חלק 127 ארגונים מארה״ב וממדינות נוספות, במרביתם מעל 1,000 עובדים.

על פי הסקר, מנהלי ה-HR אפיינו את הטכנולוגיות המסייעות להם בעבודה השוטפת, בעיקר מערכות לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management), גיוס עובדים, ניהול הלמידה, הערכת ביצועי עובדים, Analytics, ניהול תמריצים ותגמול, המשכיות ניהולית, ניהול טאלנטים ומובייל.

המנהלים דיווחו כי ״בשוק שמשתנה תדיר, עליהם להחליט באיזה טכנולוגיות שווה באמת להשקיע״. 58 אחוז מהנשאלים הודו שהם אינם מתכוונים להשקיע בפתרונות לניהול רווחה ורק 14 אחוז דיווחו שהם מתכונים לרכוש פתרונות חדשים בתחום זה. לעומת זאת, 39 אחוז דיווחו על כוונה להצטייד בתוכנות במובייל וכי זהו התחום בו יש סבירות גבוהה להשקעה בשנה הקרובה. 37 אחוז אמרו כי הם מתכוונים להשקיע בפתרונות תוכנה לניהול הטאלנטים. 

מנהלי ה- HR ציינו כי הם מפיקים תועלת רבה ממרבית הטכנולוגיות בהן הם משתמשים ולמעלה ממחציתם אמרו ש״מערכות התוכנה הייעודיות ל-HR מספקות את המידע הנדרש לטובת קבלת החלטות טובות יותר בתחום ניהול הטאלנטים״.

avner 1

 

 

 

 

 

"אנו מזהים מגמה מקבילה גם בשוק הישראלי", אומר אבנר מימון, סמנכ"ל פעילות ישראל EMEA בסינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. ״כל ארגון מכיר בצורך בפתרונות לניהול שוטף של מערך העובדים שמשפרות את היעילות התפעולית. בד בבד, יש עליה ברורה בדרישה לפתרונות אסטרטגיים לניהול ההון האנושי בארגון, כגון הערכת עובדים, ניהול הלמידה, תגמולים וכד', המסייעים למנהלי ה-HR לפתח ולטפח את העובדים, לעמוד ביעדים שקבע הארגון ולהכין אותו ליעדיו העתידיים.

אודות סינריון

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים, בקרת כניסה, ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון וגיוס עובדים. מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management.