כותרות אחרונות
Search

עגלת +YOYO של BABYZEN השיקה צבעים ואקססוריס חדשים לחוויית טיולים מושלמת, במיוחד לעונת הנסיעות.

עגלת +YOYO של BABYZEN בעלת השיק הצרפתי שכבש את העולם, זוכת פרס מוצר השנה 2017 בקטגוריית עגלות וטיולונים, השיקה צבעים ואקססוריס חדשים לחוויית טיולים מושלמת, במיוחד לעונת הנסיעות.  

הצבעים החדשים והעדכניים אקווה וטופי לא ישאירו אף אחד אדיש, מנח הרגליים והשמשיות החדשות במגוון צבעים יהפכו את הטיול לנוח ומהנה מאי פעם.

 

צילום: יח"צ

 

עגלת התינוק יויו+ עטורת הפרסים, של חברת בייביזן הצרפתית. העגלה הקומפקטית, קלת המשקל עם הקיפול הקליל. זו ששינתה את הדרך בה הורים מטיילים עם ילדיהם ומורשית עלייה למטוס! לפי חוקי יאט"א. העגלה עם השיק הצרפתי שמעניק פתרון מגיל לידה, ממשיכה לכבוש את ישראל בכל פעם מחדש, עגלה אחת – 3 מצבים. פתרון קל ומושלם שמאפשר לטייל עם הקטנטנים ב- 3 מצבים: עם סל קל, עריסה רכה או טיולון.

 

לכבוד הקיץ שמביא איתו טיולים, חופשות ונסיעות ברחבי העולם, השיקה BABYZEN צבעים ואקססוריז חדשים ל YOYO, שמתווספים למגוון אקססוריס שמשדרגים את הטיולים עבור ההורים ועבור הקטנטנים.

 

קולקציית צבעים חדשה ומרהיבה- אקווה וטופי האופנתיים, שהתווספו למגוון הצבעים הקיים, וכן אביזרים חדשים לשדרוג חווית הטיול והנסיעה- מנח רגליים למנוחה או שינה שקטה וצבעים חדשים של שמשיות המספקות הגנה מלאה מהשמש ושיק פריזאי.     

 

צילום: יח"צ

 

מנח רגליים

פשוט: מתחבר לעגלת היויו בקליק.

חכם: היויו מתקפלת ונפתחת כשמנח הרגליים מחובר.

קומפקטי: גודל העגלה אינו משתנה כאשר העגלה מקופלת או פתוחה, גם עם מנח הרגליים, העגלה מורשית עלייה למטוס.

נוחות מעל הכל: מנח הרגליים מתכוונן לכמה מצבים, ומאפשר לתינוק שלכם לשבת ולנמנם ביויו שלו, בנוחות וברכות.

פרקטי: בעל כיסוי בד נעים, שניתן להסרה בקלות מבלי לפרק את מנח הרגליים מהעגלה וכביס במכונת כביסה.

 

צילום: יח"צ

 

 

שמשיות

קולקציה חדשה של שמשיות בכל מגוון צבעי היויו המרהיבים, תספק ליויו שלכם הגנת 50 +UPF מוגברת מפני השמש, צל רחב, ויופי ססגוני ומיוחד.

 

מנח הרגליים והשמשיות החדשות, מתווספים למגוון האקססוריס הקיציים והחכמים של בייביזן- בורד טרמפיסט, מתקן לכוס, רשת נגד יתושים, והתיק המתגלגל, שמספק לעגלה הקלילה ביותר, את האחסון הגדול ביותר!

 

 

היויו מתקפלת כמקשה אחת בקלילות, בעלת עריסה רכה בלעדית וייחודית המתאימה לניובורן ובגיל 6 חודשים, ניתן להחליף את העריסה בערכת טיולון היויו המוכר, שזכה להצלחה חסרת תקדים בארץ ובעולם. קומפקטית, קלת משקל ומושלמת לנסיעות, מורשית עלייה למטוס, בעלת אפשרות קיפול ביד אחת וידית לנשיאה נוחה על הכתף. כל הבדים נשלפים וניתנים לכביסה.

 

צילום: יח"צ

 

מחירים:

יויו+ ניובורן*: 3,070 ₪

יויו+ טיולון: 2,170 ₪

מנח רגליים: 150 ₪

שמשייה: 200 ₪

תיק מתגלגל: 380 ₪

*עגלת הניובורן כוללת ערכת + 0 וערכת +6

 

www.babyzen-israel.com

 

ניתן להשיג באולם התצוגה של IBB GROUP, יבואנית בוגבו, בי סייף, בייביזן ובייבי ביורן, משכית 14 הרצליה 03-5407999 ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ.