כותרות אחרונות
Search

עובדים, מתעמלים ומתחזקים את הגוף עם אופני כושר במשרד הביתי.

צילום: יח"צ "מיטווך"

 

עובדים, מתעמלים ומתחזקים את הגוף עם אופני כושר במשרד הביתי.

בחטיבה לציוד מחשוב של חברת "מיטווך" הבינו שגם בזמן עבודה ממושכת מהבית  תוך כדי ישיבה ניתן לחזק את השרירים שהתנוונו בהסגר והם מציעים פתרון: תחנת עבודה אקטיבית שתשמור את כולנו בריאים בכושר שיא.

 

העבודה מהבית והישיבה הממושכת, גרמה אצל לא מעט (שגם ככה לא ממש הזיזו את עצמם) לירידה בכושר ולפגיעה בבריאות. הפתרון לבעיה מגיע כעת מהחטיבה לציוד מיחשוב בחברת מיטווך, בדמות אופני כושר שהותאמו במיוחד לשימוש ביתי/משרדי. אופני הכושר, בעיצוב ידידותי וארגונומי, כוללים משטח עבודה מתכוונן למחשב הנייד, או לטאבלט, מושב נוח ומערך של פדלים שמאפשרים עבודה על המחשב תוך כדי דיווש.

 

צילום: יח"צ "מיטווך"

 

אמנון אבי-גיא מנהל החטיבה לציוד מיחשוב במיטווך: "תחנת העבודה האקטיבית מאפשרת לעובדים לשמור על הבריאות, ובמיוחד בימים בהם אנו כמעט ולא פעילים מחוץ לבית/משרד ביתי"…………………….."מחקרים מראים כי עבודה אקטיבית מגבירה את יכולת ריכוז, תורמת ליכולת קוגניטיבית גבוהה יותר, משפרת את מצב הרוח טוב ותורמת לתפוקה הגבוהה עד כדי 50 אחוז… בהרבה מקומות עבודה כבר הפנימו את העובדה הזו והקימו חדרי כושר צמודים. כעת, וגם בהמשך, כשרבים עובדים ויעבדו מהבית, צריך לאמץ פתרונות שמותאמים לסיטואציה החדשה…".

 

צילום: יח"צ "מיטווך"

 

לדברי אבי-גיא, החטיבה ערוכה לספק מגוון פתרונות ארגונומיים נוספים לסביבת העבודה הממוחשבת, בינהם גם שולחנות עבודה ומתקני הגבהה, חשמליים ומכניים,  שמאפשרים לשנות בקלות את גובהם – לטובת עבודה בעמידה – שהוכחה אף היא כבריאה יותר. 

 

המחיר: החל מ- 1490.0 שקלים כולל מע"מ והובלה.

 

סרטון:

 

מיטווך, חברת טכנולוגיות המידע הוותיקה ביותר בארץ, היא המפיצה הבלעדית של התאגידים NCR ו-Teradata בישראל. החברה מתמחה בפתרונות מיחשוב יעודיים וכלליים, בפתרונות לשירות עצמי, בפתרונות מחסני נתונים ואנליטיקה, ובפתרונות תקשורת – על מרכיביהם השונים. לחברה מסורת רבת שנים של מחוייבות לאיכות ומצויינות ועל לקוחותיה נימנים אירגונים וחברות רבים, ביניהם מהגדולים והמובילים בכלכלה הישראלית: בבנקאות, בתחומים פיננסיים אחרים, בתקשורת, בקמעונאות ועוד…

 

אתר: https://ncr.co.il/