כותרות אחרונות
Search

עמותת "Unity Art" מציגה בחיפה תערוכה מקורית בה יוצרים מעניקים פרשנות משלהם לאגדות, סיפורי ילדות ודימיון.

יצירה של: Shira Shechter –  צילום: UNITY ART

 

עמותת "Unity Art" מציגה בחיפה תערוכה מקורית בה יוצרים מעניקים פרשנות משלהם לאגדות, סיפורי ילדות ודימיון.
התערוכה תתקיים בגלריה של בית הספרים המרכזי "ישראדון" בחיפה, בין תאריכים 4-23.4.2021.
הכניסה חופשית.

 

עמותת "Unity Art" מציגה בחיפה תערוכה מקורית בה יוצרים מעניקים פרשנות משלהם לאגדות, סיפורי ילדות ודימיון. בתערוכה מוצגות עשרות יצירות מקוריות של פסלים, ציורים, בובות, בתי בובות ועוד, ויוצגו בה גם יצירות מקוריות של תכשיטים וצעצועים. התערוכה תתקיים בגלריה של בית הספרים המרכזי "ישראדון" ברחוב הנביאים  24 בחיפה, בתאריכים 4-23.4.2021. הכניסה חופשית.

 

יצירה של: Ludmila Manevich Marina Vecherov – צילום: UNITY ART

 

היוצרים המוכשרים בעמותה הכניסו חיים חדשים בסיפורים עתיקים וגם חדשים: חלק מהדמויות קשורות לסיפורי עמים, וחלקן הן פרי דימיונם. כך או כך,  התערוכה תיקח את המבקרים – בני כל הגילים – למסע קסום וצבעוני על כנפי הדימיון.

 

יצירה של: Natalia_Otroh – צילום: UNITY ART

 

בתערוכה מוצגות בובות מעוצבות של אלנה רזניקוב, וסילינה קובלב, מרינה איבנוב, אולגה ביסטרוב ונטליה אוטרוך; דובונים וצעצועים רכים של אילנה חבס, טטיאנה חבקין, אירינה קוקין וסבטלנה נייסולר; בתי בובות של לודמילה מנביץ', אלה שוורצמן, לריסה גורניצקה ומרינה דינקביץ'; פסלים של אלנה לוגובינסקי; ציורים של מריה גונצ'ר, ויקטוריה יופה, ורוניקה שרה סיניוק; תכשיטים של אירה מזור גאלץ ומרינה ווצ'רוב, ועוד…

 

יצירה של: Ludmila ManevichMarina Vecherov –צילום: UNITY ART

 

התערוכה מתקיימת – ולא במקרה – בבית הספרים ישראדון, המעניק ליצירות אווירה מיוחדת וקסומה של ספרים. כן, אותם ספרים מהם הורים, סבים וסבתות נוהגים, כבעבר, להקריא סיפור לפני השינה. לפעמים הסיפור היה מוזר ומפחיד, לפעמים הגיבורים נאלצו לצאת למסע מאתגר בו הם נדרשו להתמודד עם קשיים ולמצוא תושיה ואומץ ברגעים קשים, אבל תמיד – הסוף היה משמח.

 

יצירה של: Vasilina Kovalev – צילום: UNITY ART

 

התערוכה היא סנונית ראשונה לפרויקט משותף של ישראדון ועמותת יוניטי ארט, שמטרתו לשים זרקור על ספרות ואמנות עכשווית ולחשוף בפני הקהל הרחב סופרים, אומנים ובעלי מלאכה מוכשרים.

 

שעות פתיחה: א'-ה' – 09:30 – 19:00, שישי – 10:00 – 15:00.

 

בית האומנים והאומנותHouse  Unity Art ברחוב רזיאל 6 ביפו מציע מאות יצירות מעוצבות ומיוחדות, במחירים נוחים. הבית מהווה מקום מפגש, יצירה ותצוגת עבודות עבור יוצרים יוצאי חבר העמים, מרחבי הארץ. אפשר להתרשם מהמקוריות, המגוון והעושר באתר העמותה או בעמוד הפייסבוק https://www.facebook.com/unityartproject/.

 

יצירה של: Eduard Bresler – צילום: UNITY ART

עמותת Unity Art מאחדת עשרות יוצרים בארץ, במטרה לקדם פרויקטים להנחלת יצירה, אומנות ותרבות. במהלך שבע שנות קיומה הספיקה העמותה לקיים למעלה מ-70 אירועי תרבות בהם הציגו למעלה מ-300 יוצרים. העמותה יוזמת תערוכות, ירידים, פסטיבלים ופרויקטים מקוונים ובינלאומיים, במטרה לתת הזדמנות לכל אדם לממש את כישרונותיו.