כותרות אחרונות
Search

פיצה וגלידה בטעם קנאביס ?!

תמונה חופשית של מוחמד חסן מ- Pixabay

 

פיצה וגלידה בטעם קנאביס ?!

מזכר עקרונות לשיתוף פעולה בינלאומי בלעדי בין חברת "תיקון עולם –קנביט"  לחברת "דונה איטליה שיווק וסחר בע"מ", לפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי פיצה וגלידה המשלבים "CBD".

 

אבינועם ספיר, מנכ"ל "תיקון עולם –קנביט": "אנחנו נרגשים מהפוטנציאל של שיתוף הפעולה עם חברה מרכזית בשוק האוכל הבינלאומי. אין ספק שמהלך שכולל פיצות וגלידות בשילוב CBD מצית את הדמיון ואנחנו מצפים בקוצר רוח ליום בו נוכל להביא את המוצרים הללו גם לציבור בישראל".

 

"תיקון עולם – קנביט" מתכבדת לדווח כי ביום ה – 12.01.2021 התקשרה עם "דונה איטליה שיווק וסחר בע"מ", במזכר עקרונות לשיתוף פעולה בלעדי לפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי מאכל מסוימים של דונה איטליה בשילוב "CBD".

 

חברת 'דונה איטליה ' מציעה פתרון ייחודי לשוק המוסדי והבייתי ברחבי העולם , החברה מייצרת ומשווקת פיצות ותנורי פיצות  ייחודיים תוצרת איטליה וכן גלידה בקונספט ייחודי ופועלת כיום ב-18 מדינות. מפעלי הייצור נמצאים באיטליה ושווקי היעד הראשונים להפצת המוצר יהיו השוק האירופאי (הולנד, גרמניה, אנגליה וספרד בהן מותר כבר למכור CBD), צפון אמריקה (קנדה, ארה"ב ומקסיקו) ואפילו הודו. שווקי היעד ימשיכו ויתפתחו בהתאם לתוכנית העסקית לשאר מדינות העולם בהן פועלת דונה איטליה.

 

"תיקון עולם – קנביט" תהיה הספק הבלעדי של חומר הגלם כשהפיילוט ייעשה בישראל על בסיס הידע הייחודי הנצבר של חברת 'תיקון עולם – קנביט', בפיתוח מוצרים המועשרים במולקולת "CBD" ספציפית המותאמת למוצר, ייצור המוצרים יבוצע באיטליה.

 

מזכר העקרונות קובע כי הצדדים יחלו בתוך 120 ימים ממועד ההתקשרות בפיילוט לבחינת התאמת רכיבי "CBD" של החברה למוצרים, וינהלו משא ומתן להתקשרות בהסכם מפורט בהתאם למזכר העקרונות בתוך 180 ימים ממועד ההתקשרות. ההתקשרות בהסכם המפורט כפופה לעמידה ביעדי הפיילוט.

 

אבינועם ספיר, מנכ"ל "תיקון עולם –קנביט": "אנחנו נרגשים מהפוטנציאל של שיתוף הפעולה עם חברה מרכזית בשוק האוכל הבינלאומי. אין ספק שמהלך שכולל פיצות וגלידות בשילוב "CBD" מצית את הדמיון ואנחנו מצפים בקוצר רוח ליום בו נוכל להביא את המוצרים הללו גם לציבור בישראל".

 

עדי טלמור, ממייסדי חברת "דונה איטליה" בישראל: "פיצה היא המוצר הנמכר ביותר בעולם עוד מלפני הקורונה, אבל מאז פרוץ המגיפה המגמה רק התחזקה כשאנשים הבינו היום שקפוא זה הטרי החדש. אני שמח על שיתוף הפעולה עם חברה מובילה כמו תיקון עולם- קנביט שהיא שם דבר בתחום הקנאביס לא רק בישראל אלא בכל העולם ויחד עם מובילות המותג של דונה איטליה אני בטוח שנוכל להגיע לגבהים חדשים".

 

אודות "תיקון עולם-קנביט":

"תיקון עולם-קנביט" הוקמה בשנת 2006 והיא ספקית הקנאביס הראשונה והמובילה בישראל, פורצת דרך במחקר קליני ומוכרת בעולם כחלוצת תחום הקנאביס הרפואי המודרני. מאז הקמתה טיפלה תיקון עולם ביותר מ-30,000 מטופלים בישראל במגוון מחלות, מילדים ועד קשישים, והיא  בעלת הניסיון הרב ביותר בעולם בטיפול בחולים ובהקלה על סבלם באמצעות קנאביס רפואי. לחברה 13 שנות מחקר קליני ומעל ל-35 מחקרים קליניים ופרה-קליניים אשר פורסמו בכתבי העת המדעיים מן השורה הראשונה בעולם.

 

"תיקון עולם-קנביט" פועלת בכל שרשרת הערך  של עולם הקנאביס הרפואי, תוך הקפדה על אקוסיסטם המשלב ערכי קיימות, רצף טיפולי ואחידות באיכות המוצרים שלה. בליבת המחשבה, התכנון והעשייה נמצא המטופל, וסביבו נבנתה במשך שנים מעטפת ייחודית. המטופל של תיקון עולם מקבל מוצרים על פי הרצף הטיפולי לו הוא זקוק, ואנו שומרים עבורו על אותו זן מדויק ומותאם אישית, בעל אותם אחוזים של חומרים פעילים המייצרים את הטיפול היעיל, היציב והטוב ביותר עבורו.

 

האקוסיסטם של "תיקון עולם-קנביט" כולל: מערך מחקר וניסויים קליניים, מו"פ גנטי לפיתוח זנים ייחודיים,  חקלאות ישראלית – חוות גידול וריבוי, מפעל ייצור, מעבדה ומו"פ טכנולוגי מתקדם, מרכז לוגיסטי, בית מסחר ושינוע ישיר עד לבית הלקוח, ומערך שירות ופארמה הכולל הדרכה וייעוץ למטופל תוך הקפדה על רצף טיפולי מותאם אישית.