כותרות אחרונות
Search

"פיקסל הובי" להיט חדש לילדים ולכל המשפחה

"פלדע" משיקה את הלהיט החדש לילדים ולכל המשפחה – "פיקסל הובי"
יצירה של תמונות פסיפס מרהיבות ומגוון מוצרים ומתנות באמצעות ריבועי גומי קטנטנים! היצירה אינה דורשת הדבקה או גיהוץ ואינה מלכלכת

חברת "פלדע", המובילה בתחום מוצרי יצירה, משיקה את הלהיט החדש לילדים ולכל המשפחה, מתוצרת הולנד, "פיקסל הובי" (Pixelhobby), ריבועי גומי קטנטנים שבאמצעותם יוצרים תמונות פסיפס מרהיבות שיש בהן אפקט של פיקסל צבעוני, ללא צורך בהדבקה או בגיהוץ.

הכנת התמונות מתבצעת על ידי הצמדת ריבועי הגומי ללוח פלסטיק מיוחד זה לצד זה, לפי דגם התמונה שרוצים להכין. המוצר מוצע במגוון רחב של ערכות להכנת  מוצרים מקסימים, ביניהם: ערכה להכנת ארבעה מחזיקי מפתחות, ערכה להכנת קובייה מדליקה של תמונות פסיפס, ערכות להכנת תמונות במגוון גדלים, כולל קיט מתנה להכנת תמונה במסגרת, ועוד מגוון מוצרים.

pixel 2

צילום – חברת פלדע

הערכות מוצעות בהתאמה לשתי קבוצות גיל – לגילאי 4 ומעלה ולגילאי 8 ומעלה. הערכות לגילאים הצעירים יותר מכילות ריבועי גומי גדולים יותר. הערכות מגיעות במגוון רחב של תמונות לבחירה: פרחים, בעלי חיים, מכוניות, דגים ועוד….

סדרת מוצרי "פיקסל הובי" מסייעת לפיתוח המוטוריקה העדינה, ומוצריה מקנים שעות רבות של הנאה וזמן איכות בהכנה משותפת של בני המשפחה והחברים. בחנויות למוצרי יצירה אפשר לרכוש את מגוון המוצרים שבערכות גם בנפרד – לוחות, ריבועי פיקסלים, פינצטה, קטלוגים ובהם רעיונות לתמונות ועוד, ולהכין תמונות ומוצרים כיד הדמיון.

סרטון הדגמה:

https://www.youtube.com/watch?v=XGYnh0AnHmA

מחירים: 15 – 120 ש"ח. (בהתאם לדגם)

להשיג בחנויות המובחרות למוצרי יצירה.  לבירור החנות – בטלפון 03-7173717