כותרות אחרונות
Search

פיתוח ישראלי חדשני יאפשר שירותי 5G בתוך מבנים כבר בסוף שנת 2020.

צילום חינמי: ADMC  איטלינו undefined-  https://pixabay.com/

 

פיתוח ישראלי חדשני יאפשר שירותי 5G בתוך מבנים כבר בסוף השנה הנוכחית.

מרוץ ההתחמשות העולמי לפיתוחי 5G מתקדמים לא מדלג על ישראל. אם בשוק המקומי הקרב על פריסת סיבי ה-5G מתרכז בחברות הסלולר המקומיות, בעולם המגמה מדברת על מעבר לגלים מילימטרים (mmWave) אשר יאפשרו כיסוי אלחוטי מתקדם חדשני ורחב פס בבתי חולים, נמלים, שדות תעופה, מרכזי קניות ועוד… 

 

חברת Verizon,אחת מספקיות התקשורת הגדולות בארה"ב שלאחרונה רכשה ציוד תשתיות לפיתוח רשת 5G בעלות של 6.65 מיליארד דולר מסמסונג, תחל להשתמש בטכנולוגית ה-5G גלים מילימטרים שפותחה על ידי מרכז הפיתוח של Corning בישראל.

 

Verizon השלימה לאחרונה ניסויי מעבדה עם קורנינג והחלה בניסויי מעבדה עם סמסונג על פתרונות כיסוי למבנים בטכנולוגיית דור 5. השקת אתרי רדיו המבוססים על ספקטרום mmWave תאפשר לחברה לספק גם שירותי רשתות פרטיות עם יכולות MEC (Mobile Edge Compute).

 

מערכות ה- mmWave 5G של Corning המפותחות במרכז המחקר והפיתוח של החברה בישראל, צפויות להיות מהראשונות בעולם שתוכננו לספק טכנולוגית 5G-NR על פני ספקטרום mmWave ובכך יעניקו פתרון חדשני ומתקדם לפריסת ה-5G של Verizon. 

 

צילום חינמי: ADMC  איטלינו undefined-  https://pixabay.com/

 

"אנו שמחים לפתוח שלב נוסף בשיתוף הפעולה הוותיק שלנו עם Verizon, שהביא לאורך השנים כיסוי LTE אמין ללקוחות החברה." ציין מייק בל, מנכ"ל Corning Optical Communications. "פתרון ה-mmWave שלנו נשען על ניסיון של עשרות שנים של Corning בתכנון רשתות כדי לספק כיסויי תוך מבני חסכוני, המאפשר לארגונים להפיק את מלוא היתרונות של המעבר ל-5G. "

 

"תאי הסלולר בתוך מבנים מביאים לידי ביטוי את היתרונות של mmWave 5G – רוחב פס גבוה, קיבולת רבה, אמינות גבוהה ויכולת שימוש נרחבת למשתמשים רבים בו זמנית, דבר שלא מתאפשר מרשת 5G חיצונית." ציין אדם קופפה, סגן נשיא לפיתוח טכנולוגי ב-Verzion.