כותרות אחרונות
Search

פסטיבל "סולם יעקב" בצפון הארץ – 18-16 במאי 2019 מתחם מלון נוף גינוסר

קצב על ים כנרת

יש מקום אחד שמחבר מוסיקת עמקים מכושפים באירלנד, סווינג בועט וצעיר, בלוז של ערב בפאב אמריקאי ופולק איטלקי מסחרר (וכן, יהיו גם כליזמרים) – פסטיבל סולם יעקב, המתקיים במתחם התיירות הפסטורלי של מלון נוף גינוסר, רק שעה וחצי נסיעה מתל אביב.

 

זה כבר 43 שנים ברציפות שפסטיבל סולם יעקב מתקיים בצפון הארץ ומפריח את הדממה !

3 ימי פסטיבל עם פולק אנגלי, קאנטרי ואירי לאנשים שנושמים ומדברים מוסיקה וקצב.

 

בין היתר יופיעו בפסטיבל: BRIGAN עם פולק אותנטי היישר מדרום איטליה, Eli & The Chocolate Factory בקצב הסווינג המקפיץ והג'ז המסורתי, שי טוכנר עם יונתן מילר וחברים שרים קאנטרי ופולק קלטי, להקת SUMSUM עם גרוב צועני, תזמורת הכליזמר הישראלית ועוד יותר מ-30 מופעים!

 

לא רק מוזיקה: סדנאות ריקוד, יוגה ואימפרוביזציה, סדנאות יצירה לילדים ויריד אומנויות (Crafts) קסום וענק ועוד המון אפשרויות ייחודיות, בפסטיבל שאין שני לו בישראל!

 

תרשמו ביומנים:

18-16 במאי 2019

פסטיבל סולם יעקב, מתחם מלון נוף גינוסר

 

החלום התחיל מזוג עולים מארצות דוברות אנגלית, שבתחילת דרכם הקיבוצית חלמו להביא את התרבות שלהם ארצה. את חלומם הם הגשימו ובגדול. פסטיבל אליו מגיעים מדי שנה אלפי אנשים ונשים, מגיל אפס ומעלה (בתשלום מגיל חמש). הפסטיבל מתנהל באווירת רוגע והרמוניה בצורה ייחודית וקסומה. הפסטיבל מתקיים במתחם התיירות הפסטורלי והנקי של מלון נוף גינוסר, ומציע לבאי האירוע מגוון פעילויות והופעות חיות במדשאות הירוקות של המלון. בנוסף לכך, משתתפי הפסטיבל יוכלו ליהנות מבריכת המלון ורחצה בחוף גינוסר התכול.

 

הפסטיבל מגוון מאוד ומתאים לילדים, להורים, לסבים ולסבתות כאחד. בנוסף לכך, הפסטיבל בנגישות מלאה לנכים, עם אפשרויות לינה בבית ההארחה בנוף גינוסר, בצימרים רבים באזור, או בקמפינג במדשאות המותאמות לכך. המקלחות, כמו התחושות, תמיד חמות. האוכל, כמו הלו"ז, עשיר וממלא. והחיוך שעל הפנים פשוט נתקע למשך שלושה ימים.

 

אתגר הפסטיבל: נסו לא לרקוד כשהמוזיקה מתחילה…