כותרות אחרונות
Search

פרויקט של מפעל הפיס הטמיע מערכות ממוחשבות "Salesforce CRM" במרכזי הצעירים ברשויות המקומיות התומכים במאות אלפי צעירים בישראל.

פרויקט של מפעל הפיס מחשוב מערכות במרכזי צעירים – צילום: יח"צ

 

פרויקט של מפעל הפיס הטמיע מערכות ממוחשבות  "Salesforce CRM" במרכזי הצעירים ברשויות המקומיות התומכים במאות אלפי צעירים בישראל.

מחשוב תהליכי העבודה של מרכזי הצעירים ברשויות המקומיות, תורם באופן מעשי לחיזוק החוסן של הדור הצעיר ולרתימתו לעשייה קהילתית, הכל כך משמעותית בימים אלה

את הפרויקט, בשיתוף מאות רשויות מקומיות, מובילה "CloudTech" מקבוצת יעל.

 

מפעל הפיס פועל להטמעת מערכת Salesforce CRM, לראשונה, במרכזי הצעירים ברשויות המקומיות, התומכים מדי שנה במאות אלפי צעירות וצעירים בישראל. את הפרויקט, שעלה לאוויר בשבועות האחרונים ויאפשר ניהול תהליכים במרכזים אלה, במאות הרשויות המקומיות בישראל, הובילה קלאודטק מקבוצת יעל, המתמחה בפרויקטים ממוחשבים בענן, מבוססי פלטפורמת Salesforce.

 

המערכת הוטמעה, בשלב זה כפיילוט במרכז הצעירים באשדוד וצפויה להכנס לשאר הרשויות, לאורך שנת 2024-2025. כמו כן, תנהל המערכת מקצה לקצה את תהליכי התמיכה בצעירים המקבלים שירות ממרכזי הצעירים, תהליכי הענקת המלגות ואת תהליכי ההתנדבות, להם מחויב כל מילגאי: ניהול קליטתם במערכת של עשרות אלפים מדי שנה, הפנייתם לפעילות התנדבותית רלוונטית, ייעוץ והכוונה בנושאי שחרור מצה”ל, פיתוח קריירה, הקצאת מלגות, נושאי תרבות, דיור, קליטת עלייה ועוד…

 

פרויקט של מפעל הפיס מחשוב מערכות במרכזי צעירים – צילום: יח"צ

 

מוסרים טל קיסלביץ’, מנכ״ל קלאודטק מקבוצת יעל ורן אבקסיס מנהל הלקוח: "אין ספק שמדובר בבשורה של ממש. העבודה הטכנולוגית בפרויקט אפשרה לנו לרתום את התחכום והגמישות של Salesforce ולסייע בהתייעלות והעלאת רמת השירות לבני הדור הצעיר בישראל. אבל הרבה מעבר לזה, אנחנו רואים איך הפרויקט עשוי לתרום לחיזוק החוסן של הדור הזה. תהליכי העבודה של מפעל הפיס ומרכזי הצעירים רותמים אותם לעשייה הקהילתית הכל כך משמעותית בימים אלה, באופן שעשוי באמת להוביל לשינוי חברתי. אנחנו גאים לתרום לשינוי החברתי הזה".

 

מוסר ארז גרניט ממפעל הפיס: "המערכת הממוחשבת שהוטמעה אצלנו, בידי צוותי קלאודטק מקבוצת יעל, החליפה עבודה מסורבלת וקשה שנעשתה עד היום ללא כל תהליכים ממוחשבים, על גליונות אקסל ושיטות מיושנות אחרות.  המערכות המתקדמות של Salesforce מאפשרות לנו 'ראיית 360 מעלות' מצוינת של כל צעיר ומה עבר יחד איתנו, מה ניתן להציע לו וסטטוס הפעילות איתו, דרך גליונות ממוחשבים, דוחות מפורטים, דשבורדים ועוד. כל זה מאפשר לנו להעניק הרבה יותר לדור הצעיר בישראל, שעובר תקופה כל כך מטלטלת".

 

לאתר הקבוצה: www.yaelgroup.com