כותרות אחרונות
Search

קבוצות "Edelmann" ו"לנדא דיגיטל פרינטינג" הציגו את מכונת הדפוס הננוגרפי "לנדא S10" המדפיסה עבודות מסחריות במהירות שיא של 6,500 גיליונות B1 לשעה.

קבוצת "Edelmann" מדווחת כי מכונת הדפוס הננוגרפי "לנדא S10"  מדפיסה עבודות מסחריות עבור לקוחותיה.

קבוצת "אדלמן" (Edelmann)  ו"לנדא דיגיטל פרינטינג" (Landa Digital Printing), מדווחת כי נציגים של 60 בתי דפוס מובילים מרחבי העולם הגיעו לאירוע במפעל "אדלמן" שבהיידנהיים, כדי לראות את הדגם הראשון באירופה של מכונת הדפוס הננוגרפי "לנדא S10",  לשוק הדפוס המסחרי המדפיסה במהירות של 6,500 גיליונות B1 לשעה.

 

המשתתפים שמעו וראו איך מכונת "לנדא S10" משלימה את יכולות הייצור של טכנולוגיית דפוס האופסט של "אדלמן", וכיצד לקוחותיה והמותגים להם היא מספקת שירותים, דורשים עתה את היכולת החדשה שלה להדפסה ננוגרפית, בשל החופש שהיא מאפשרת להם – להזמין 'מה שהם רוצים, מתי שהם רוצים' – באיכות הדפסה גבוהה ועקבית.

 

צילום: יח"צ

 

"כולם בתעשיית הדפוס ושוק האריזות רוצים לדעת אם מכונת לנדא S10 שלנו פועלת כמצופה. שוב ושוב אנו נשאלים אם איכות ההדפסה טובה, ואם אנחנו  מדפיסים בשבעה צבעים. הם גם שואלים אם אנחנו מגיעים למהירות של 6,500 גליונות  B1 לשעה, והאם אנחנו מסוגלים להדפיס באופן מסחרי", אומר אוליבר ברונס, מנכ"ל קבוצת אדלמן. "התשובה הפשוטה לכל זה היא כן, כמובן. מכונת הדפוס לנדא S10 בנויה להיות מכונה יצרנית, ולפעול 24/7. הצבעים עזים ובוהקים – ממש שופעי חיים. לא ראיתי אף טכנולוגיה אחרת שמתקרבת לכך".

 

"לפני התקנת מכונת לנדא S10, היינו מוגבלים בפתרונות שיכולנו להציע ללקוחותינו. היכולת להדפיס בטכנולוגיה דיגיטלית על גבי גיליונות בגודל 1B בשבעה צבעים ובמהירות של 6,500 גיליונות לשעה, הסירה את המגבלות. ההתקנה של ה-S10  הייתה הצלחה גדולה, ועכשיו אנחנו מצפים לסיום שלב הביתא בתוך כמה שבועות", הצהיר ברונס.

 

קבוצת אדלמן מתמחה בפתרונות לשוק האריזות בתחומי הבריאות, טיפוח היופי ומותגי צריכה, ופועלת בתשע מדינות באירופה, אסיה, צפון ודרום אמריקה. החברה מעסיקה למעלה מ- 3,000 עובדים עם מכירות של  יותר מ-300 מיליון יורו בשנה, ומדפיסה מעל ל- 5.6 מיליארד אריזות ועלונים בשנה. אדלמן מייחסת חשיבות עליונה לעמידה בדרישות איכות הסביבה המחמירות של לקוחותיה, שעליהם נמנים המותגים מהמובילים בעולם. 

 

בדבריו אל קהל האורחים באירוע, אישר אוליבר ברונס כי השותפות עם "לנדא" הייתה ההחלטה הטובה ביותר עבור "אדלמן":. "יחסים אלה הינם מעבר ליחסי ספק-לקוח. אני אוהב את יכולות הצבע של ה- S10 שלנו, אבל הנקודה החשובה ביותר היא שהטכנולוגיה של לנדא מאפשרת לנו להחזיר את ההשקעה שלנו במהירות, וזה לא פחות קריטי. מהירות ההדפסה הגבוהה והיעילות, מאפשרות לנו להרוויח כסף באמצעות מכונת הדפוס", אמר ברונס".

 

צילום: יח"צ

 

ישי אמיר, מנכ"ל לנדא דיגיטל פרינטינג: "אנו שמחים מאוד על הצלחתה של מכונת לנדא S10 באדלמן, ומצפים לסיים את שלב הביתא תוך מספר שבועות. הצלחה זו משקפת את ההתקדמות שלנו בלנדא בכל החזיתות. עם המשך הגברת הייצור ופעילות המכירות, אנו מצפים לפריסת התקנות על פני שלוש יבשות עד סוף 2019".

 

 אודות קבוצת אדלמן

אדלמן היא ספקית מובילה של פתרונות איכותיים וחדשניים לשוק אריזות הקרטון והנייר. ב- 21 האתרים שלה ברחבי העולם (7 בגרמניה ו- 14 במדינות אחרות) החברה, שהיא בבעלות משפחתית, מפתחת, מייצרת ומפיצה אריזות מתקפלות , עלוני מידע לאריזות ואריזות קרטון קשיח עבור תחומי הבריאות, טיפוח היופי ומותגי צריכה. בשנת 2018, למעלה מ- 3,000 עובדים יצרו מחזור של יותר מ- 300 מיליון יורו. קבוצת Edelmann הפיקה מעל ל- 4.5 מיליארד יחידות אריזה ויותר ממיליארד עלוני מידע לאריזות.

https://www.edelmann-group.com

 

אודות לנדא

קבוצת לנדא, שבראשה בני לנדא, מייסד אינדיגו, כוללת ארבע יחידות: Landa Digital Printing שמכונות הדפוס הננוגרפיות שלה מגשרות על פני "פער הרווחיות" הקיים בתעשיית הדפוס, והמשלבות בצורה חסכונית את גמישות הדפוס הדיגיטלי עם איכות גבוהה והמהירות של דפוס האופסט, על מנת לחולל שינוי בשוקי הדפוס המסחרי, האריזות וההוצאה לאור; לנדא לאבס, זרוע החדשנות של הקבוצה, מפתחת ננוטכנולוגיה לשימוש באנרגיה סולארית, ציפויים לתעשיית הרכב, צבע לשיער, קוסמטיקה, יהלומי מעבדה, הדפסה תלת-ממדית, מתן ננו-תרופות ותחומים אחרים; לנדא ונצ'רס, המשקיעה במיזמים טכנולוגייים ישראלים פורצי דרך; וקרן לנדא המקדמת שוויון אזרחי וצמצום הפערים הסוציו-אקונומיים בחברה הישראלית. בני לנדא ממשיך להוסיף לפורטפוליו שלו המונה מעל 800 פטנטים ברחבי העולם והמספקים בסיס מוצק לקניין הרוחני של החברות שהקים.

www.landanano.com