כותרות אחרונות
Search

קבוצת חנן מור מתחילה לאכלס את המרכזים המסחריים בחריש

קבוצת חנן מור מתחיל לאכלס את המרכזים המסחריים בחריש

הקבוצה תשכיר יותר מ-500 מ"ר לקופות החולים של כללית ומכבי  ושתי קופות החולים נמצאות כרגע במו"מ על השכרת שטח נוסף שלכ – 2,600 מ"ר
********

חנן מור, יו"ר קבוצת חנן מור: "העיר חריש החלה להתאכלס בתושבים החדשים, דבר הדורש יצירת מכלול שירותים הנדרשים לתושבי המקום. כבעלת שטחי מסחר רבים הממוקמים באזורים מרכזיים בעיר, זוכה קבוצת חנן מור להתעניינות רבה מצד גופים אסטרטגיים לשכירת שטחים בחוזים ארוכי טווח"

.

עסקאות אסטרטגיות לחנן מור בחריש. שתי קופות החולים המובילות בישראל, קופת חולים כללית וקופת חולים מכבי, חתמו על חוזים לשכירת שטחים לפתיחת מרפאות בעיר חריש.

.

במסגרת ההסכם, שכרה קופת חולים מכבי שטח בהיקף 340 מ"ר. החוזה הינו לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה ב-60 חודשים נוספים. מכבי תשלם בעבור השטח סכום שכירות שנתי של כ- 430,000 ש"ח כולל דמי ניהול. קופת חולים כללית, שכרה שטח בהיקף 200 מ"ר. החוזה הינו לתקופה של 40 חודשים עם אופציה להארכה ב-3 שנים נוספות. מכבי תשלם סכום שכירות שנתי של 264,000 ש"ח כולל דמי ניהול.

.

בזאת לא תמו ההסכמים בין קופות החולים לקבוצת חנן ומור והצדדים מצויים כרגע במו"מ להשכרת שטחים נוספים. קופ"ח מכבי במו"מ על השכרת שטח נוסף של 1,600 מ"ר וכללית במו"מ על השכרת שטח של 1,000 מ"ר, שניהם במגדל המשרדים של MORE LIFE, שצפוי להיפתח ב-2019.  

charish-1

חנן מור – צילום: דוד בורכוב

חנן מור, יו"ר קבוצת חנן מור: "העיר חריש החלה להתאכלס בתושבים החדשים, דבר הדורש העמדת כל השירותים הנדרשים לתושבים. כבעלת שטחי מסחר רבים הממוקמים באזורים מרכזיים בעיר, זוכה קבוצת חנן מור להתעניינות רבה מצד גופים אסטרטגיים לשכירת שטחים בחוזים ארוכי טווח."

.

השטחים הושכרו בפרוייקט המסחרי של החברה, MORE LIFE, הכולל מרכזי קניות ופנאי לכל המשפחה הממוקמים בלב שכונות מגורים על מנת לספק מענה לצרכים היומיומיים כולל שירותים מוניציפליים, מרכזי בריאות, חינוך, בילוי ופנאי. הפרוייקט כולל כ-8000 מ"ר.

.

קבוצת חנן מור נכנסה לתחום הנדל"ן המסחרי המניב, במסגרת זו היא מקימה בימים אלו את תשתית המסחר והפנאי של העיר בחריש. תשתית זו תתמקד בשלושה מרכזים מסחריים ובשדרת החנויות הראשית של העיר, אשר את כולם בונה קבוצת חנן מור.

.

לאחרונה הודיעה החברה כי חתמה על מזכר הבנות עם רשת שופרסל, במסגרתו הושכרו כ-4,000 מ"ר בפרוייקט More Shop, שהינו קניון פתוח בכניסה לעיר חריש הנהנה ממיקום אסטרטגי הצמוד לשדרת החנויות הראשית של העיר.

.

העיר חריש מתחילה את אכלוסה בימים אלו וזוכה להשקעה ממשלתית בתשתיות ופיתוח בהיקף של מיליארדי שקלים מתוך מטרה ליישב בעיר כ-100 אלף תושבים בשבע השנים הקרובות.

.

לצד הפעילות בתחום הנדל"ן המסחרי, קבוצת חנן מור יוזמת פרויקטים למגורים בהיקף של למעלה מ-700 יחידות דיור בעיר חריש, אשר 41% מהן כבר נמכרו.