כותרות אחרונות
Search

קבוצת נוטלי מציגה את מותגי היוקרה לעיצוב מטבחים, חדרי רחצה ואמבטיות

נוטלי הבית של המותגים!

קבוצת נוטלי מציגה את מותגי היוקרה לעיצוב הבית וביניהם חברת הברזים המובילה בעולם hansgrohe – Axor, מטבחי היוקרה של  Rational גרמניה, אמבטיות הפלדה kaldewei –  ,

ועכשיו גם קונצרן כיורי המטבח הענק משוויץ FRANKE ועוד.

אחד מחדרי אולם התצוגה ברחוב הלח"י 12 בני ברק – צילום: אבי בר

משנה לשנה הולכת וגוברת המודעות הישראלית לעיצוב הבית. אם בעבר אמבטיות, חדרי רחצה ומטבחים עוצבו באופן פונקציונאלי רק כדי למלא את תפקידם, הרי שהיום העיצוב הוא פקטור חשוב לא פחות ואולי אף יותר.

 

בתחומים אלו של איכות ועיצוב קבוצת "נוטלי" קובעת את הטון ומביאה לישראל את המותגים הטובים בעולם בתחום חדרי הרחצה והמטבחים.

אוהד לוי מנכ"ל קבוצת נוטלי – צילום: אבי בר

קבוצת "נוטלי" הינה חברה משפחתית העוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מוצרים סניטרים ומטבחי איכות ממיטב החברות באירופה, ובהן חברת הברזים והמקלחות הגרמנית המובילה בעולם hansgrohe – Axor, חברת kaldewei גם היא מגרמניה, היצרנית מספר אחת באירופה של אמבטיות פלדה מצופות אמייל, חברת אביזרי האמבט מברצלונה Cosmic-Pomd'or, מטבחי היוקרה של  Rationalגרמניה ו- Record איטליה ועכשיו גם FRANKE קונצרן כיורי המטבח הענק משוויץ.

בכירי נוטלי: מימין לשמאל, רותי ליב, משה טל, רוני עומר, אוהד לוי, ואביב שמאי. צילום: ארז שטיינר

קבוצת נוטלי הינה חברה עם פעילות רבה והיא אחראית על ייצוג המותגים בשוק ישראל לרבות יהודה ושמרון.  לנוטלי פעילות הפצה מול כ-90 נקודות מכירה וכן פעילות מול אלפי חדרי מלון ואספקת המוצרים לעשרות רשתות לעיצוב הבית. בנוסף לכל אלו, קבוצת נוטלי פועלת מול בתי חולים, בתי אבות ועשרות אלפי דירות מגורים בישראל.

הברזים והמקלחות של חברת hansgrohe הם הבחירה הראשונה המועדפת ע"י אדריכלים ומעצבי פנים בארץ ובעולם ומביאים לחדרי הרחצה את השפה העיצובית של מעצבי העל באירופה, אלו המעצבים קווי מוצרים עבור החברה. הודות לכך, מוצריhansgrohe  משולבים כיום במגוון פרויקטים אדריכליים נחשבים ובמלונות היוקרה בארץ ובעולם. שילובם של אלו יחד עם אמבטיות הפלדה של חברת Kaldewei המציעים את האיכות הטובה ביותר לאמבטיות לצד עיצוב בלתי מתפשר, יחד עם יתר המותגים, הופכים את נוטלי לגורם משמעותי ודומיננטי בתחום הבניה והעיצוב בישראל, בבתים פרטיים ובפרויקטים איכותיים.

אביב שמאי מרצה על פעילות החברה – צילום: אבי בר

 

מה חדש במותגים שלהם ?

Hansgrohe-Axor מציגה את ה Shower Heaven

חברת הנס גרוהה המותג הבינלאומי המוביל לברזים ומערכות מים משדרגת שוב את חוויית השימוש במקלחת למקסימום האפשרי ומשיקה מערכות רחצה חדשניות המשלבות מערכות הזלפת מים מגוונות יחד עם מערכות הפעלה מתוחכמות  עם דגש עיצובי בכל נושא מערכות צמודות הקיר.

אחת ממערכות אלו היא מערכת הלחצנים Shower Heaven החדשה מסדרת ברזי ה – Select למקלחת שתעניק לכם חוויית מקלחת מהנה לצד איכות בלתי מתפשרת.

 

במערכת הלחצנים ה –  Shower Heavenשעוצבה ע"י Phoenix Design באה לידי ביטוי טכנולוגיית שליטה חדשנית במים. החידוש הוא בעיצוב ובמערכת זרימת המים. למערכת ראש מקלחת שמשלב 4 סגנונות הזלפת מים ויכולת שליטה ותמרון בין הזרמים. כמו כן, למערכת סגנון הזלפת מים חדש שנקרא  Powder Rain  המאפשר הזלפת מים מעודנת כמו טיפות בגודל של אבקה שעוטפות את כל הגוף.

Franke השוויצרית החברה הגדולה בעולם לכיורים מציגה את הכיורים הטובים בעולם   ונכנסת להפצה בישראל ובגדול.

באמצעות קבוצת נוטלי יבואנית ומפיצה מובילה של מוצרים לתחום המטבח וחדרי הרחצה, פורסת החברה בימים אלו תצוגות בחנויות הקרמיקה המובילות בישראל.

 

התצוגה כוללת מגוון גדול הכולל עשרות דגמים, עשויים גרניט או נירוסטה, כיור בודד או כפול, עם או בלי משטחי עבודה, יוצעו לצרכן הישראלי כפתרונות לכל דרישה.

 

כנהוג בישראל, כל הכיורים מוצעים בהתקנה שטוחה, ליישום בקו אחיד עם משטח העבודה ולתחזוקה אופטימלית.

Kaldewei מציגה את אמבטיית Elipso Duo

יצרנית האמבטיות והכלים הסניטרים הגרמנית Kaldewei  מציגה את אמבטיית Elipso Duo, האמבטיה האובלית באופן הכי מושלם שיש.

 

קווי מתאר מעוגלים המתעקלים ברכות מעצבים את המשטחים הפנימיים בצורה שמבטיחה נוחות מקסימלית יחד עם הרמוניה מתקתקה.

 

מעבר למקום הטבילה הגדול המאפשר רחצה נוחה גם לשניים יחד, אמבטיה אליפסו-דואו היא הצהרה ברורה על יוקרה בחדר הרחצה ופינוק מתמשך.

 

כמו כל מוצרי Kaldewei, גם האמבטיה המיוחדת הזו המעוצבת ע"י קבוצת Phoenix עטורת הפרסים, מיוצרת מפלדה מצופה אמייל, 3.5 מ"מ של איכות ש- 30 שנות אחריות בצידה.