כותרות אחרונות
Search

קבוצת "Yael" רוכשת את השליטה בחברת "NetCloud" במיליוני שקלים!

בתמונה: איל גרייפנר ואמיר עמרי, מנכ"לים משותפים נטקלאוד, דורון גיגי מנכ"ל קבוצת יעל עמית דובר משנה למנכ"ל קבוצת יעל. צילום: יח"צ נטקלאוד.

 

קבוצת "Yael" רוכשת את השליטה בחברת "NetCloud" במיליוני שקלים!

הרכישה תאפשר לקבוצה להרחיב את יכולותיה בתחומי הענן וה-"ERP".

 

בתמונה: איל גרייפנר ואמיר עמרי, מנכ"לים משותפים נטקלאוד, דורון גיגי מנכ"ל קבוצת יעל עמית דובר משנה למנכ"ל קבוצת יעל. צילום: יח"צ נטקלאוד.

 

קבוצת "Yael", קבוצת IT מהמובילות בישראל, רכשה את חברת "NetCloud" שהינה הנציגה הרשמית בישראל של "Oracle NetSuite" – מערכת ה-"ERP" בענן המובילה בעולם. המהלך, שנחתם בימים אלה, יאפשר לקבוצה להרחיב את סל פתרונות הענן אותו היא מציעה לגופי האנטרפרייז בשוק הישראלי, גם בתחומי ה-"ERP", להעמיק את הסינרגיה בין כלל פתרונות הקבוצה ולחזק את השותפות שלה עם אורקל. היקפה הכספי של הרכישה עומד על מיליוני שקלים. 

 

דורון גיגי, מנכ"ל קבוצת "Yael": "קבוצת "Yael" נמצאת במגמת צמיחה בשנים האחרונות ולמרות שהשנה היא שנה בסימן קורונה, חשוב להסתכל קדימה ולהתחדש" …………"הצטרפותה של "נטקלאוד" לקבוצת יעל מהווה תוספת כוח משמעותית בתחום יישומי ה- "ERP" בענן, עם פתרונות לוקליזציה בלעדיים לשוק בישראל. אני שמח וגאה לצרף אלינו את איל, אמיר והצוות המצוין והמוביל בארץ בתחומו. אני בטוח ששותפות זו תוסיף עומק ואיכות לסל הפתרונות שלנו, למען לקוחות הקבוצה".

 

 בתמונות: איל גרייפנר ואמיר עמרי, מנכ"לים משותפים נטקלאוד – צילום: יח"צ "נטקלאוד"

 

"NetCloud", אשר נוסדה בשנת 2006, על ידי איל גרייפנר ואמיר עמרי, מתמחה בפיתוח מוצרים משלימים ל- "NetSuite", עם דגש על לוקליזציה מלאה ומקיפה העונה לדרישות החוק בישראל. וזאת, לצד ייעוץ, יישום והטמעה של סוויטת הפתרונות של "NetSuite" ביניהם: BI ,ERP , CRM.

 לאתר חברת "NetCloud" לחץ כאן

 

ו-E-Commerce. לחברה מאות לקוחות בארץ ובעולם והיא מעסיקה מעל 40 מומחים בעלי הכשרה והסמכות. נטקלאוד המדורגת כ- 5 STAR AWARD Partner של NetSuite זכתה זו השנה השלישית ברציפות בתואר השותף המצטיין של החברה, עם כמות היישומים הגבוהה ביותר בכל EMEA.

 

אודות קבוצת Yael  Yael Group:

קבוצת Yael היא קבוצת IT מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים העסקיים של היום. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מ-1,500 עובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERP ו-CRM, פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ.

קבוצת Yael עובדת בשותפות מתמשכת עם מיטב הספקים כגון:Salesforce ,IBM ,Microsoft ,,Oracle Google ,TIBCO ,Dell  ועוד, ומספקת פתרונות IT מתקדמים לגופים בכל תחומי המשק: בנקים, חברות ביטוח, קופות החולים, גופים ציבוריים, גופים ביטחוניים, משרדי ממשלה, חברות פרמצבטיקה, טכנולוגיה, מוצרי צריכה ועוד.

לאתר קבוצת "יעל" לחץ כאן