כותרות אחרונות
Search

קובי כהן מונה למנהל תחום מקרנים ב-Epson ישראל

קובי כהן מונה למנהל תחום מקרנים ב-Epson  ישראל

קובי כהן (41), מונה למנהל תחום מקרנים בסניף הישראלי של חברת Epson. במסגרת תפקידו החדש יהיה אחראי כהן על ניהול הפעילות המשותפת עם ערוצי ההפצה השונים של  Epson בישראל, תוך מתן ייעוץ והכוונה בבחירת קווי מוצרים ופתרונות טכניים מורכבים.

בתפקידו הקודם, בש.א. מערכות הקרנה, שימש כהן כמנהל טכני ומכירות וייעץ בפרויקטים מגוונים בתחום המקרנים והמסכים המקצועיים. בנוסף, היה אחראי על הפתרונות הטכניים של מוצרים שיובאו מחברות מובילות בשוק.

"Epson מדורגת במקום הראשון בתחום המקרנים בעולם עם 26% מהשוק״, אומר אורן פליישר, מנכ"ל Epson ישראל. ״המינוי החדש יאפשר לנו להגדיל אף יותר את הפעילות שלנו בשוק המקרנים, כמו גם לתגבר את מערך הפתרונות והתמיכה בתחומי ההדמיה עבור הלקוחות שלנו".

kobicoen 1

אודות Epson
חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים העולים על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.
קבוצתEpson  אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה כ- 72,000 עובדים ב-93 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe
.‏Epson Europe B.V‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2014 הגיע ל- 1,551 מיליון יורו. http://www.epson.eu

החזון הסביבתי לשנת 2050  

http://eco.epson.com/‎