כותרות אחרונות
Search

קים פובלסן מונה לנשיא Universal Robots.

 

 

חברת "Teradyne" מינתה את קים פובלסן לנשיא Universal Robots

 

קים פובלסן (Kim Povlsen) מונה לתפקיד נשיא יצרנית הרובוטים השיתופיים Universal Robots. על המינוי החדש הכריז תאגיד Teradyne  (NASDAQ:TER) חברת האם של UR. פובלסן, דני במוצאו, מביא עימו ניסיון גלובלי מעולם ההייטק והמסחר ומינויו יחזק את מיצובה של UR כמובילת השוק העולמי. בין תפקידיו הקודמים: סגן נשיא לטכנולוגיה ואסטרטגיה בחברת Schneider Electric שם היה אחראי על הוצאה לפועל של תוכניות פיתוח גלובליות בהיקפים של מיליארדי דולרים. פובלסן מתגורר בדנמרק ואוחז בתואר שני במדעי המחשב והנדסה מאוניברסיטת דרום דנמרק, ממנה יצאו לא מעט בוגרים שהשתלבו בחברות הרובוטיקה, בהן ידועה המדינה.

 

קים פובלסן לנשיא Universal Robots – צילום: "UR"

 

״אני עוקב אחר פעילותה של Universal Robots מזה זמן ובהחלט התרשמתי מהחדשנות, קצב הצמיחה והפוטנציאל הרב שלה״, אומר פובלסן. ״החברה לא רק מובילת שוק בתחום הקובוטים, אלא הצליחה ליצור אקוסיסטם שלם של פתרונות טכנולוגיים שותפים ורשת הפצה עולמית שמשרתת לקוחות עם מגוון צרכי בקטגוריות האוטומציה התעשייתית. יש לה בהחלט פוטנציאל לשנות את התחום, כפי שאנו מכירים אותו כיום״.

 

לדברי גרג סמית׳, נשיא קבוצת האוטומציה התעשייתית ב- Teradyne, UR מוכרת כיום כאחת מחלוצות תחום הרובוטים השיתופיים (קובוטים) ובהנהגתו של פולבסן היא תמשיך במסורת החדשנות והאיכות בה היא ידועה.

 

אודות Teradyne

Teradyne (NASDAQ:TER) מאגד כיום מגוון פעילויות בתחומי מערכות חכמות, מכשור רפואי מציל חיים ומערכות אחסון נתונים. פתרונות הבדיקה שלה לתחומי המוליכים למחצה, מערכות אלקטרוניות ואלחוטיות, מאפשר למגוון פתרונות לעבוד ולתפקד כפי שתוכננו מראש. בתחום האוטומציה התעשייתית הקבוצה מציעה מגוון רובוטים שיופיים וניידים, שמסייעים ללקוחות מכל הגדלים לשפר את הפרודוקטיביות בעלויות נמוכות. בשנת 2020 הכנסות הקבוצה עמדו על סכום של 3.1 מיליארד דולר והיא מעסיקה מעל 5500 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף: teradyne.com

 

קבוצת האוטומציה התעשייתית של טרהדיין כוללת כיום את Universal Robots, את Mobile Industrial Robots (MiR) ואת AutoGuide.

 

קובוט בפעולה צילום:  "UR"

 

אודות Universal Robots 

 Universal Robots נוסדה בשנת 2005 מתוך רצון להנגיש את טכנולוגיית הרובוטים לכל, על ידי פיתוח רובוטים תעשייתיים קטנים, שבטוח לעבוד במחיצתם, ידידותיים למשתמש ובתמחור גמיש. מאז כניסתו לשוק של הרובוט השיתופי הראשון בשנת 2008, החברה מוכרת קובוטים בכל רחבי העולם. החברה, חלק מתאגיד Teradyne, ממוקמת בדנמרק ופעילה במגוון מדינות – כולל ישראל. בשנת 2019 הכנסות החברה עמדו על סך של 219 מיליון דולר. למידע נוסף: www.universal-robots.com