כותרות אחרונות
Search

קליניק משיקה את Superbalanced Silk Makeup SPF 15 החדש, מייקאפ קטן וחכם המאזן את הכל

השגת איזון בחיים היא משימה בלתי נגמרת !

עכשיו דמייני לעצמך רגע אחד מושלם המתרחש מדי יום, שבו הכל מתאזן ומסתדר !

הכירי את המייקאפ החדש של קליניק:   Superbalanced Silk Makeup SPF 15 !

צילום: יח"צ

 

קליניק משיקה את Superbalanced Silk Makeup SPF 15 החדש, מייקאפ קטן וחכם המאזן את הכל.

בהמשך 10 טיפים לאיפור מוצלח מאת: פלורי וויט – אמנית הצבע והאיפור של קליניק 

פלורי וויט – אמנית הצבע והאיפור של קליניק – צילום: יח"צ

באירוע של חברת "קליניק" בו השתתפו נשות תקשורת ומובילות דעה, הציגה בפני הבאות פלורי וויט, אמנית הצבע והאיפור של קליניק, שהגיעה במיוחד מאנגליה לאירוע השקת המייקאפ החדש בישראל, כיצד להתאפר נכון !

פלורי וויט – אמנית הצבע והאיפור של קליניק – צילום: רותי. ד

הוא מרגיש נטול משקל על עורך, ועם זאת מעניק כיסוי מושלם, מווסת את השמנוניות אך מעניק לחות, נמשח במרקם משיי ונוזלי אבל בה בעת מגן על עורך עם SPF.
ה-Superbalanced Silk Makeup SPF 15  החדש הוא התגלמות ה"מייקאפ שאינו מרגיש כמו מייקאפ" והוא מותיר את עורך עם גימור מאט טבעי. פורמולה חכמה ואינטואיטיבית מאזנת את הטרדות המשתנות תדיר אל עורך עם מרקם מאט לאזורים שמנוניים והרוויה של מקטעים יבשים.
זהו מייקאפ נוזלי ביותר ונטול שמן ולפיכך מושלם לעור יבש מעורב, שמן מעורב ושמן ומעניק כיסוי שקוף עד בינוני הניתן לבנייה בשכבות.

פולימרים המגיבים לאור ומשי אמיתי, מטשטשים את מראה הנקבוביות, הקווים והקמטים ומאפשרים לנוסחה להתאחד עם העור עם המשיחה.

פלורי וויט – אמנית הצבע והאיפור של קליניק – צילום: רותי. ד

 

מרכיבי הפורמולה העיקריים:

 • תמצית אצות מסוגLaminaria Saccharina מסייעת בוויסות נקודות בעייתיות עם הפרשת שמן מופרזת כגון אזור ה-T.

 • נתרן היאלורונאט מסייע בשמירת העור רווי במשך כל היום.

בנוסף, המייקאפ מספק הגנה מקרני השמש ביחס של 3:1 בין קרני UVB ו-UVA עם שילוב של מסנני קרינה כימיים ופיזיים. Superbalanced Silk Makeup SPF 15 החדש מסייע במניעת הזדקנות עתידית הנובעת מחשיפה לקרינת UV .

עם מרקם המתמזג בעור עד שאי אפשר להבחין במקום שבו העור מסתיים והמייקאפ מתחיל, Superbalanced Silk Makeup SPF 15  החדש מעניק כיסוי ללא דופי.

מציאת איזון בחיים היא משימה בלתי נגמרת, וקליניק מסירה ממך את הדאגה למציאת המייקאפ הנכון. 

מחיר לצרכן: 159 ₪

להשיג ב: ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן.
בחנות קליניק בקניון הזהב בראשל"צ ובחנות האונליין www.clinique.co.il.

נבחן לאלרגיה. 100% נטול בושם.
מה זה אומר? ראשית, הפורמולות של התכשירים שלנו אינן מכילות אלרגנים ידועים. בנוסף כל תכשיר עובר 12 מבחני אלרגיה בקרב 600 אנשים. די בהופעת תגובה אלרגית באחת מ-7,200 המשיחות האלה כדי שנתחיל הכל מחדש.

פלורי וויט – אמנית הצבע והאיפור של קליניק – צילום: רותי. ד

10 טיפים וטריקים טובים ביותר לאיפור מוצלח

מאת פלורי וויט – אמנית הצבע והאיפור של קליניק

מייקאפ

 1. "למראה טבעי ורענן, משחו מייקאפ סביב האף וטשטשו בתנועות כלפי חוץ. כעת, אתרו אזורים ספציפיים בפנים שבהם ניתן להבחין בפצעונים ומשחו עליהם שכבה דקה של מייקאפ."

 2. "למשיחת מייקאפ, ניתן להיעזר במברשת או בקצות האצבעות. אני אוהבת לסיים את משיחת המייקאפ בעיסוי התכשיר ובהידוק עדין שלו לעור. החום של קצות האצבעות מסייע לעור ולמייקאפ "להתמזג" למראה אחיד."

 3. "בחרו את המייקאפ הנכון – מייקאפ בהתאמה מושלמת לגון העור שלכן. אם אתן מעוניינות להוסיף לעור עומק וגוונים חמים, תוכלו להיעזר בברונזרים. הימנעו ממשיחת מייקאפ בגוון כהה יותר. זאת טעות."


מסקרה

 1. "אם אתן מבחינות ברווח בין קו הריסים לבין המקום בו המסקרה מתחילה או אם הצללית שלכן נופלת על קו הריסים, קחו מברשת זוויתית ו"צבעו" בזהירות את המסקרה על קו הריסים לכיסוי טעויות."

 2. "סרקו את הריסים עם מסקרה שלוש פעמים. פרעו את החלק החיצוני של הריסים ליצירת אשליה של קו ריסים ארוך יותר."


אייליינר

 1. "כשאתן מתאפרות בעפרון איילינר, משחו אותו ברפרופים קלים וקטנים לאורך קו הריסים. פעולה זו תיצור קו מתאר מדגיש סביב העין ותעניק אשליה של עין גדולה יותר ללא קו בולט במראה צורם וגס ובלי למשוך את העור בזמן המשיחה."

גבות

 1. "בחרו תמיד תכשיר/עיפרון לגבות בגוון אחד בהיר יותר מגון השיער שלכן. במקום לצייר על קו הגבה או למלא את אזור הגבות, משחו את העיפרון ברפרופים עדינים על קו המתאר הטבעי של הגבה."


פודרה / ספיחת הפרשות שומן

 1. "במקום לאבק את הפנים בנדיבות במברשת פודרה מסורתית, היעזרו במברשת קטנה למשיחת פודרה. השימוש במברשת טשטוש קטנה מאפשר משיחה מחושבת ומווסת את הברק במקום להסוות את הזוהר הטבעי והבריא של העור."


קונטורינג – הדגשת תווי הפנים עם משחקי אור וצל

 1. "כשאתן מושחות קרם או פורמולה בסטיק ליצירת קונטורינג בלחיים, התחילו את המשיחה בקו השיער ושאבו את הלחיים פנימה ליצירת קו מנחה. התחילו בקו השיער ו"ציירו" קו של צבע בתנועה כלפי מטה תוך הפעלת לחץ רב ככל הניתן בהתחלה והפחתת הלחץ בהדרגה. עצרו כסנטימטר לפני השפתיים. כשאתן יוצרות את קו הקונטורינג, הפחיתו בהדרגה את כמות התכשיר הנמשח עם תנועת הקו. למראה טבעי של תווי פנים מודגשים יותר, היעזרו בחלק האחורי של האצבעות לטשטוש ברפרופים קטנים."

 

 1. תחמו את השפתיים.

  שפתיים במראה אומברה (דירוג גוונים – כהים בחלק החיצוני של השפתיים ובהירים בחלקן הפנימי) – הסוד לשפתיים שתיהנו לשרבב

   

  "משחו שפתון ברפרופים קלים במרכז השפתיים. להדגשת השפתיים ולהבלטתן, משחו גם Clinique Lacquer במרכז השפתיים."