כותרות אחרונות
Search

רוכב אופנוע שנסע במהירות 190 קמ"ש ובמהלך מנוסתו נקלט פעם נוספת במהירות 242 קמ"ש, ניסה להימלט ונעצר ע"י שוטרי אגף התנועה.

 

 

רוכב אופנוע שנסע במהירות של 190 קמ"ש ובמהלך מנוסתו נקלט פעם נוספת במהירות של 242 קמ"ש, ניסה להימלט ונעצר ע"י שוטרי אגף התנועה.
 
ביום שישי במהלך פעילות אכיפה על כביש 90 באזור הצפון, נקלט באמצעות ממל"ז (מד מהירות לייזר) אופנוע שנע במהירות 190 קמ"ש. השוטר סימן לו לעצור אולם הרוכב התעלם והחל במנוסה, תוך שהוא חוצה צומת באור אדום ומסכן את עצמו וייתר הנהגים. 
 
 
השוטר הנחוש המשיך במרדף אחריו ובמקביל זומנו כוחות משטרה נוספים לסיוע במעצר הרוכב. במהלך המרדף, האופנוע נקלט פעם נוספת באמצעות מכשיר הדבורה במהירות 242 קמ"ש, בזמן שהרוכב מנסה להימלט בנהיגה פרועה ומסוכנת.
 
 

צילום: דוברות המשטרה

 
בהמשך הרוכב נכנס לאזור צומת יסוד המעלה, החביא ככל הנראה את האופנוע בשטח ונמלט רגלית, בסריקות שביצעו השוטרים האופנוע נמצא מוסלק ונטוש באחד השיחים ביחד עם הקסדה והכפפות. כעבור זמן קצר, הרוכב בשנות ה-40 תושב אזור הצפון, נעצר לאחר שאותר ע"י המשטרה. האופנוע הושבת ל-30 ימים, רישיון הנהיגה של הרוכב נפסל והוא יובא היום בפני בימ"ש לדיון בבקשה להארכת מעצרו.
 
 
המשטרה: "נפעיל את כל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת למצות את הדין עם מפרי החוק, במטרה לשמור על ביטחון ציבור משתמשי הדרך".