כותרות אחרונות
Search

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של רשת מלונות דן החליט לסיים את תפקידו

צילום: סיון פרג'

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן הודיע היום כי רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של הרשת החליט לסיים את תפקידו ב-24 בינואר 2019

 

רפי בארי הודיע היום על סיום תפקידו במלונות דן ועל רצונו לפנות לדרך חדשה לאחר 20 שנים במלונות דן, בהן כיהן כסמנכ"ל השיווק והמכירות של הרשת.

 

בארי כיהן בעבר בשורת תפקידים בכירים, ביניהם כסמנכ"ל שיווק במשרד התיירות, סמנכ"ל יקבי כרמל מזרחי וסמנכ"ל מלונות רדיסון מוריה.

 

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן אמר: "אני רוצה להודות לרפי בארי בשמי ובשם כל חברת מלונות דן, תודה גדולה על התרומה הרבה שלו להצלחת מותגי מלונות דן לאורך השנים. בארי הוביל ביד רמה את אגף השיווק והמכירות של הרשת והפך לאוטוריטה בתחום זה בתעשיית התיירות והמלונאות בישראל. אנו מאחלים לרפי הצלחה בדרכו החדשה."

 

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות במלונות דן

 

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות במלונות דן אמר: "לאחר 50 שנות עבודה מהם 41 שנים בתחום התיירות, החלטתי לכוון את פעילותי העתידית בכיוון של התנדבות ותרומה לקהילה. ענף התיירות הוא דינמי ביותר עם רגישות רבה להשפעות גאו פוליטיות וכלכליות. פעלתי לאורך השנים בתקופות עם שינויים משברים ותהפוכות. שפר מזלי שאני יכול לפרוש בתקופת שיא של כל הזמנים בתנועה התיירותית ותוצאות עסקיות מעולות לרשת מלונות דן. אני רוצה להודות למשפחת פדרמן, חברי להנהלת הרשת בעבר ובהווה, ולצוות השיווק והמכירות המעולה על התמיכה, העבודה המשותפת וההישגים המעולים."