כותרות אחרונות
Search

רשת "מחסני השוק", יוצאת במהלך חודש יולי בפסטיבל הנחות על מגוון של אלפי מוצרים ב- 20 ₪ בלבד.

צילום: מחסני השוק

 

רשת "מחסני השוק", יוצאת במהלך חודש יולי בפסטיבל הנחות על מגוון של אלפי מוצרים ב- 20 ₪ בלבד.

רשת מחסני השוק, אשר בבעלותה גם רשת קו-אופ שופ ומחסני השוק בשבילך, יוצאת בפסטיבל הנחות על מגוון של אלפי מוצרים ב- 20 ₪ בלבד, במהלך חודש יולי 2020. חגיגת המבצעים תכלול מוצרים ממגוון מחלקות ביניהן טואלטיקה, ניקיון, מזון ועוד. חגיגת המבצעים תתקיים ברשת מחסני השוק, מחסני השוק בשבילך, קו-אופ שופ ובמחסני השוק אונליין.

רשת "מחסני השוק" בבעלות משפחת נעמן, הינה רשת שיווק מובילה המונה 67 סניפים ברחבי הארץ .

 

צילום: מחסני השוק

 

בין המבצעים בולטים: 

נייר טואלט מולט 32 גלילים ב 20 ₪, 

דיאודורנט ספריי אקס- 3 יח' ב 20 ₪,                

סבון כלים פיירי 515 מ"ל- 3 יח' ב- 20 ₪,

משחת שיניים קולגייט 100 מ"ל- 3 יח'  ב 20 ₪,                                    

תחליב רחצה פינוק- 3 יח' ב- 20 ₪,

רטבים לסלט של אסם- 3 יח' ב- 20 ₪,

עוגיות אוראו דק דק / כוסות- 5 יח' ב- 20 ₪ ועוד…

 

צילום: מחסני השוק

 

מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר "אנו משקיעים מחשבה רבה מאחורי המבצעים המוצעים ברשת לאורך כל השנה ובתקופת הקורונה אנחנו מוצאים עצמנו משקיעים אף יותר בהעמקת המבצעים במחלקות השונות לרבות טואלטיקה, תינוקות, קצביה ועוד. הקהל הישראלי מודע היטב לצרכנות נבונה וצמא למבצעים כך שהוא בוודאות יתכנן את הקנייה מראש ויצביע ברגליים במבצעים אטרקטיביים כמו נייר טואלט של 32 גלילים המשווק ב- 20 ₪, שזהו ללא ספק מבצע שובר שוק. לכל אורך חודש יולי יוצעו מבצעים מפתיעים ומתחלפים כך שכדאי לעקוב ולהתעדכן באופן תדיר".

 

חגיגת המבצעים תתקיים החל מה- 29.6.2020-1.8.2020

לחנות האונליין: https://www.mck.co.il/

 

 

צילום: מחסני השוק

 

אודות רשת מחסני השוק

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק מובילה בבעלות משפחתית ובפריסה ארצית המונה 67 סניפים מצפת ועד אילת. הרשת מנוהלת על ידי משפחת נעמן שהחלה ממכולת קטנה בעיר באר שבע ולראשונה בשנת 1996 חנכה את סניפה הראשון בעיר באר-שבע. בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לרשת השיווק החמישית בגודלה בישראל.

 

הרשת מעניקה מגוון הטבות והנחות לחברי מועדון ולמחזיקי כרטיס האשראי wincard+ של הרשת בשיתוף max במחלקות השונות הכוללות קצבית פרימיום, מעדניה ובמחלקות השונות כאשר הקו המנחה הוא דגש על טריות ואיכות המהווים נר לרגלי החברה. מחסני השוק, הצטרפה לפני מספר שנים למגזין דאנס של גלובס אשר דירג אותה בין 100 החברות המובילות והגדולות בישראל.

 

הנהלת הרשת פועלת רבות על מנת להוזיל באופן תדיר את סלי המוצרים של לקוחותיה הנאמנים בסניפי מחסני השוק וקו אופ שופ, בסניפי מחסני השוק, פועלים שירותי אונליין המאפשרים קניה נוחה ומהירה של מוצרים טריים ואיכותיים במחירים הזהים לסניפי הרשת. בנוסף, בסניפים אחדים מפעילה הרשת את המטבח של ג'ולי- שירותי קייטרינג ואוכל מוכן הפועלים במהלך השבוע ומהווים פתרון אולטימטיבי גם לסופי שבוע ולחגים.

 

החברה נמנית בין נותני החסות הראשית של קבוצת הכדורגל-הפועל באר-שבע.