כותרות אחרונות
Search

רשת מלונות קיסר פרימייר מעמידה לרשות העובדים שיצאו לחל"ת הלוואה של 2,500 ₪ לעובד לסיוע לקראת הפסח

 

 

רשת מלונות "קיסר פרימייר" ישראל , מקבוצת אחים אלה יעמידו הלוואה לעובדיהם הקבועים שיצאו לחל"ת.

רשת מלונות קיסר פרימייר מעמידה לרשות העובדים שיצאו לחל"ת הלוואה של 2,500 ₪ לעובד לסיוע לקראת הפסח.

 אבי אלה מנכ"ל הרשת הוסיף: "את ההלוואה יחזירו העובדים עם חזרתם לעבודה באופן שלא יכביד עליהם"

 

מלונות קיסר פרימייר בירושלים אילת וטבריה סגרו את שעריהם והוציאו כ 600 עובדים לחל"ת לאור משבר הקורונה.

 

לאור החשש שהתשלום מביטוח לאומי יגיע לעובדים במהלך או אפילו אחרי פסח, ומחשש שיהיו עובדים של הרשת שיתקשו לרכוש מוצרים לחג הפסח, החליטה הנהלת הרשת להעמיד הלוואה בסך של 2500 ₪ לעובד, לעובדים הקבועים של הרשת.

 

אבי אלה מנכ"ל רשת מלונות קיסר פרמייר –  צילום: יח"צ קיסר פרמייר

 

 אבי אלה מנכ"ל הרשת:" רשת מלונות קיסר פרימייר הינה  אחת הרשתות הוותיקות בישראל. יחד עם העובדים המסורים שלנו ,שחלקם עובדים ברשת שנים רבות, עברנו במשך השנים תקופות טובות ותקופות קשות. לאורך כל התקופות עמדו  העובדים יחד אתנו כתף לכתף"………"בידיעה ברורה שגם המשבר הזה יעבור, חשוב לנו מאוד לשמור ולשמר את עובדינו. אנחנו מאמינים שנחזיר את כולם לעבודה בעתיד הקרוב, אנו רואים חובה לעצמנו לאפשר להם לעבור את חג הפסח בצורה מכובדת".

 

לעניין מדיניות הבריאות והמדיניות הכלכלית אומר  אבי אלה מנכ"ל הרשת ששימש כנשיא התאחדות המלונות בתקופת המשבר התיירותי העמוק  שנבע מהאינתיפאדה השנייה: "לא ברורה לי ההססנות של המדינה. צריך לנקוט במהלך ברור ולא בדרך ביניים. צריך גם להטיל סגר מלא למעט תעשיות חירום ( ולא  כל מיני מפעלים חיוניים ) עד אחרי פסח, וגם להכניס את היד עמוק לכיס. צריך להקצות סכום מצטבר שיגיע אפילו ל 15% מהתל"ג. ככל שנכנס לסגר מהר יותר ונכניס את היד לכיס עמוק מספיק ומהר נצא מהמשבר עם עם יותר בריא , מערכת כלכלית עסקית בריאה וחזקה ואולי מדינה קצת פחות עשירה.

 

ומוסיף: "קברניטי המדינה טוענים ,וכנראה בצדק, שמדינת ישראל נכנסה למשבר כשמצבנו הכלכלי מעולה, מול זה אנחנו רואים בדיעבד שמערכת הבריאות לא הייתה מוכנה כראוי למשבר גדול מכל סוג שהוא. כמו בכל ארגון , מגייסים את החוזקות על מנת לטפל בחולשות. עדיף לנו להצטער בעתיד על כך שמיהרנו בסגר והזרמה מאשר להצטער על כך שלא עשינו זאת."