כותרות אחרונות
Search

רשת מלונות קראון פלזה יוצאת בשיתוף פעולה עם אופל ישראל ומציעה חופשה ורכב

רשת מלונות קראון פלזה יוצאת בשיתוף פעולה עם אופל ישראל ומציעה חופשה ורכב

רשת מלונות קראון פלזה יוצאת בשיתוף פעולה עם אופל ישראל. במסגרת שיתוף הפעולה שיתקיים במהלך חודש דצמבר , מספר של לקוחות שיזמינו חופשה   באחד ממלונות קראון פלזה למימוש בחודשים דצמבר וינואר יוכלו לזכות ללא עלות נוספת באופל מוקה לנסיעה לחופשה ועד סיומה.

 

הרעיון לשיתוף הפעולה נולד מתוך בדיקות שערכה הרשת בהן נמצא כי איכות הנסיעה משפיעה על טיב החופשה על כן אופל מוקה הדינאמית והחזקה נבחרה על מנת להשלים את חווית הנוסעים לחופשה.

צילום: יח"צ

מלונות קראון פלזה בישראל פרוסים בכל הארץ מצפון לדרום. שני בתי מלון בחיפה : קראון פלזה חיפה הצופה למפרץ והים ומלון חיפה Bayview על הכרמל . שני בתי מלון בתל אביב לחופשה אורבנית : קראון פלזה תל אביב סיטי סנטר במגדלי עזריאלי , הסמוך למרכז שרונה ולקניון עזריאלי ומלון קראון פלזה תל אביב על הים עם גישה ישירה לאחד החופים הפופולאריים של תל אביב. מלון קראון פלזה ירושלים, הממוקם בכניסה לעיר במרחק הליכה לכנסת ישראל, לבית המשפט העליות ולשכונת נחלאות ולשוק מחנה יהודה המתחדש. מלון קראון פלזה ים המלח עם חוף ים צמוד ומתחם ספא עם למעלה מ –  50 סוגי טיפולים. ובנקודה הדרומית ביותר מלון קראון פלזה אילת הממוקם בחלקה הצפוני של הטיילת. בין אם הזמנתם חופשה בקראון פלזה לצפון הארץ או לדרומה,  תוכלו להגיע עם רכב למלון ולהרגיש את החופשה כבר מהדרך .

 

מספר הרכבים שיועמדו לצורך שיתוף הפעולה הינו מוגבל.