כותרות אחרונות
Search

רשת סופרפארם שכרה שטח מסחרי בפרויקט השדרה ברמלה

חברת שניר מדווחת על עסקה חדשה בפרויקט השדרה ברמלה

 רשת סופרפארם שכרה שטח מסחרי בפרויקט השדרה ברמלה 

 כ – 450 מ"ר לתקופה של 25 שנה

חברת שניר: טווח המחירים במתחם
נע  בין 125 ₪ למ"ר ועד -140 ₪ למ"ר"

 

חברת שניר, המתמחה בשיווק נדל"ן למגורים ומסחר,  מדווחת על עסקה חדשה בפרויקט השדרה ברמלה. רשת "סופרפארם"  שכרה שטח מסחרי של כ – 450 מ"ר בפרויקט השדרה ברמלה  לתקופה של 25 שנה.  מחברת שניר נמסר כי טווח המחירים במתחם השדרה ברמלה  נע  בין 125 ₪ למ"ר ועד לסכום של 140 ₪ למ"ר. הסכם זה הינו ההסכם האחרון שנחתם בשלב א' של הפרויקט.

 

hashdera-2

תמונות הדמיה: division 3

לדברי ניר שמול מנכ"ל חברת שניר: "מדובר בעסקה משמעותית מאד למתחם מאחר ומדובר ברשת הנחשבת לאחד מהעוגנים החשובים במדינה בכל מתחם מסחרי. סניף הסופר פארם שיוקם במקום יהווה את סניף מרכז העיר רמלה, בסמוך לסניף החדש של בנק המזרחי ועוד רשתות מובילות. פרויקט השדרה ברמלה מתוכנן להיות  חוד החנית של חווית הקניות של העיר רמלה.

מיקומו במדרחוב הראשי בלב שכונות המגורים המתוכננות לעבור התחדשות עירונית ישמש אבן שואבת לאלפי משפחות שיגורו במקום, וייתן מענה לצורך בשטחי מסחר במקום.  אנו בטוחים כי הצלחת "פרויקט השדרה" תהווה חלק בלתי  נפרד מהתפתחותה של העיר כולה וחיזוקה. השקעת היזמים בפרויקט השדרה עומדת כעת על למעלה מ-60 מיליון ₪,  ומתוכננת השקעה נוספת לשלבים הבאים שתביא את ההשקעה לסכום כולל של למעלה מ- 100 מיליון ₪".

 יזם הפרויקט: חברת רם סנטר