כותרות אחרונות
Search

רשת ACE מציעה לקראת החג סוכות מודולריות באריזה אחת להרכבה קלה ומהירה

רשת ACE מציעה לקראת החג

סוכות מודולריות באריזה אחת להרכבה קלה ומהירה

לקראת חג סוכות, מציעה רשת ACE, הקמעונאית הגדולה לבית בבעלות אלקטרה מוצרי צריכה, מגוון סוכות מודולאריות של חברת "סוכות שלום", יציבות ונוחות להרכבה. הסוכות זמינות בקיטים מוכנים מראש באריזה אחת הכוללים את מסגרת הסוכה ודפנותיה.

ace-9

צילום: יח"צ

"קיימת עלייה משמעותית בהיקף המכירות של סוכות החל מצאת יום כיפור בשיעור העולה על 70%" מספר אייל שר, מנהל קטגוריית ריהוט לבית המוביל את תחום הסוכות ברשת ACE. "בעקבות גידול בביקוש בשנים האחרונות, השנה אנו נערכים עם מלאים גדולים ב-25% לקראת החג" הוא מוסיף.

לסוכות ברשת ACE עמודי סוכה חזקים במיוחד בעובי של 1.1 מ"מ מתכת, מוטות באורך 3 מטרים בעלי יכולת להתפרק ל-2.1 מטרים לטובת אחסון נוח ושינוע קל. את הסוכות ניתן להרחיב באמצעות קיט הארכה, המלווה גם בחיזוק אמצעי. כל ערכת סוכה כוללת פטיש גומי וחיבורי קונוס למוטות לטובת יציבות מרבית.

ace-8

צילום: יח"צ

בד הסוכה עשוי בד מצנח איכותי הכולל גם חלונות ודלת (סוכות עד לאורך של 1.5 מטר על 2 מטרים יגיעו עם 2 חלונות ודלת, סוכות גדולות יותר יגיעו עם 3 חלונות ודלת). הבדים שמשמשים כדפנות הסוכה כוללים "סקוטשים" רחבים וחזקים לתפיסה על גבי שלד הסוכה.

ace-7

צילום: יח"צ

הסוכה כשרה למהדרין. מחיר החל מ-499.90 ₪ לסוכה קומפלט (דפנות+בד)

בנוסף, מציעה הרשת מגוון פריטים משלימים לסוכה ביניהם סט 5 קישוטי סוכה ב9.90 ₪, פריטי ריהוט כגון שולחנות מתקפלים (החל מ119.90 ₪), מיטות מתקפלות (349.90 ₪) וכיסאות לישיבה ואירוח (סט 4 כיסאות החל מ99.90 ₪).

ace-10

צילום: יח"צ

להשיג בסניפי רשת ACE ברחבי הארץ