כותרות אחרונות
Search

רשת G O L B A R Y משיקה קולקציית שמלות לאביב קיץ 2018

רשת G O L B A R Y משיקה קולקציית שמלות קיץ 2018

בית האופנה GOLBARY משיק לקראת קיץ 2018 ליין שמלות הכולל מגוון עשיר של דגמים  המתאימים לקיץ הישראלי. השמלות החדשות יכולות להתאים לכל אישה בכל שעה ביממה: משמלות לעבודה, לפגישה עסקית, ליום יום ולשעות הפנאי ועד שמלות ערב ואירועים.

צילום: יניב אדרי

שמלות הקיץ של GOLBARY מתאפיינות במשחקי צבעים והדפסים שחוזרים  העונה  בשיא הכוח,  החל משמלות קלאסיות, לצד שמלות סקסיות, שמלות רומנטיות ושמלות בהדפסים גיאומטריים, רקמות מורכבות, בדי תחרה, שרוולי פעמון ומלמלה. שמלות ארוכות, קצרות, צמודות ורפויות בהשראת הקיץ הפראי והאקזוטי עליו מבוססת קולקציית הקיץ.

צילום: יניב אדרי

גולת הכותרת בשמלות קיץ 2018 של GOLBARY הן שמלות וטוניקות פרחוניות, אותן נראה בהדפסים גדולים, בולטים, צבעוניים ומגוונים. הקולקציה כוללת שמלות אלגנטיות מתוחכמות  בהדפסי פרחים  על רקע בהיר או כהה, בנגיעות קלות או במלוא הדרם.

צילום: יניב אדרי

כמו כן מציע המותג שמלות ערב מרשימות אשר נתפרו מבדי לורקס, סאטן ושיפון. הצבע השחור לנצח יהיה הצבע השולט בקולקציות הערב ועל כן, מככב בשמלות הערב ומעניק תחושת יוקרה. שמלות הערב זכו העונה גם לנגיעות של ניטים או פנינים המתכשטים את השמלה.

צילום: יניב אדרי

פלטת הצבעים מגוונת וכוללת שמלות בצבע השולט העונה –  הקורל,  הכולל פריטים בגוון כתום ואדמדם, לצד שמלות בצבעי פסטל עדינים ורכים בוורוד, צהוב, ירוק ותכלת,   וליין של  שמלות בצבעים עזים ונועזים, בבדים איכותיים, מותאמים למזג אוויר הישראלי לנוחות מקסימלית.

צילום: יניב אדרי

מחירים לצרכן החל מ- 199.90 ₪ עד 499.90 ₪