כותרות אחרונות
Search

רשת "KFC" הכריזה על פתיחת שני סניפים חדשים באר שבע ודליית אל כרמל.!

צילום: יח"צ חו"ל

 

רשת "KFC" פותחת שני סניפים חדשים בישראל.

רשת "KFC" הכריזה על פתיחת  שני סניפים חדשים באר שבע ודליית אל כרמל.!

 

רשת המסעדות העולמית "KFC"  אשר פתחה את שערי המסעדה הראשונה שלה בישראל בחודש פברואר בקול תרועה מתרחבת ופותחת שתי מסעדות חדשות. הסניף הראשון שייפתח בימים הקרובים הוא סניף דליית אל כרמל אשר ישרת את כל תושבי האזור כולל העיר הגדולה בצפון-  חיפה. המסעדה מכילה כ-90 מקומות ישיבה ונפרשת על פני 280 מ"ר . המסעדה בבאר שבע שתפתח במיקום מרכזי בחודשים הקרובים במתחם הבילוי הגדול בישראל סינמה סיטי החדש ותשרת את כל תושבי באר שבע והסביבה וזאת לאחר אלפי בקשות של תושבי באר שבע וכל אזור הדרום שביקשו וייחלו לפתיחת סניף "KFC"  ליד ביתם.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

פתיחת שני הסניפים הם חלק מההתרחבות המתוכננת של רשת "KFC" בכל רחבי ישראל בשנים הקרובות. כמו במסעדה בנצרת גם בסניפים החדשים יגישו בישיבה, ב-Take Away  ובמשלוחים את מנות הדגל המפורסמות של קולונל סנדרס המיתולוגי. התפריט בישראל ישמור על הטעם המקורי המבוסס על מתכון סודי של 11 תבלינים ומסורת ההכנה של המנות במסעדות הרשת ברחבי העולם.

 

עומר זיידנר, מנכ"ל "KFC"  בישראל. "מרגע פתיחת המסעדה בנצרת קיבלנו תגובות ושאלות רבות מעשרות אלפי ישראלים בכל רחבי הארץ ששאלו מתי נגיע לאזור מגוריהם. כיום אנו עושים צעד נוסף ומשמעותי בהתרחבות הרשת עם פתיחת שני סניפים מרכזיים בדליית אל כרמל ובהמשך גם במתחם הסינמה סיטי החדש בבאר שבע . אנו מבטיחים שנמשיך לפעול מסביב לשעון על מנת להתרחב לכל רחבי ישראל ונמשיך להגיש את הטעם המקורי ולהציע את המגוון הרחב של המנות בכל מסעדות הרשת."

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

על "KFC"

חברת "KFC" היא חברת בת של יאם! ברנדז (NYSE: YUM.) , רשת מסעדות עוף בינלאומית עם היסטוריה בת עשרות שנים של הצלחה וחדשנות. הסיפור של "KFC" התחיל עם טבח אחד, קולונל הרלנד סנדרס אשר יצר את מתכון ה- finger likin’ goodלפני מעל ל-75 שנה, וחרט אותו על גב דלת המטבח שלו. כיום אנו עדיין עובדים לפי אותה נוסחה מוצלחת שבה טבחים מקצועיים מצפים את העוף הטרי בצורה מסורתית ביותר מ-23,000 מסעדות וביותר מ-141 מדינות ברחבי העולם.

 

מידע נוסף: www.kfc.co.il