כותרות אחרונות
Search

רשתiDigital מתרחבת ומשיקה חנות חדשה בקריון בהשקעה של כ-2 מליון ש״ח.

רשתiDigital  מתרחבת ומשיקה חנות חדשה בקריון בהשקעה של כ-2 מליון ש״ח.

ביום חמישי 17.1.16 משיקה iDigital  חנות חדשה בקריון בקריות. החנות החדשה תצטרף ל-11 החנויות הקיימות, ובכך תמשיקה גיע הרשת לקהלים חדשים ולפריסה ארצית מלאה, מנהריה ועד אילת.

העיצוב והריהוט של החנות החדשה מוטס מחו״ל  ומותקן על ידי אנשי Apple  המגיעים במיוחד להקמת הפרוייקט.

רשת iDigital בתנופה- תוך פחות מחודשיים לאחר השקת חנות הקונספט של הבית החכם בעזריאלי ת"א, פותחת הרשת חנות נוספת בקיריון בקריות.

החנות בקריון, תפתח ב- 17/11, בקניון החזק ביותר בצפון ואחד החזקים בארץ, אשר משרת קהל קונים מנהריה, עכו, הקריות והישובים הסמוכים. בכך מתרחבת iDigital לקהלים חדשים ולפריסה ארצית מלאה ותהיה זמינה ללקוחות מנהריה ועד אילת.

idigital-2

אירוע הפתיחה יערך  ב-17 בנובמבר בשעה 17:00

איילת צרפתי-רוזן, מנכ"לית רשת iDigital : "רשת iDigital גאה לפתוח את הסניף הצפוני של רשת   iDigital ובכך להרחיב את הפריסה ,להנגיש את הרשת לעוד קהלים  ולהעניק להם את חווית הקניה והשירות המקצועי של המומחים של Apple  בישראל. פתיחת החנות הנוספת הינה חלק מתכנית התרחבות שפותחה יחד עם APPLE על מנת לאפשר לצרכן הישראלי ליהנות מחווית הקניה האפלית בכל חלקי הארץ".

רשת iDigital הינה רשת ה- APR (Apple Premium Reseller ) היחידה בישראל המהווה את הפורמט הקמעונאי היוקרתי  ביותר של אפל.

חנויות ה APR ברחבי העולם הם חנויות שפועלות על פי גיידליין ספציפי שנקבע ע"י אפל וצוותי המכירות והיעוץ שבחנויות מוכשרים במתודולוגיות יחודיות שפותחו ע"י אפל עבור פורמט ה APR.