כותרות אחרונות
Search

שופטי ומתמודדי מאסטר שף מבשלים ארוחת חג ביום שידורים מיוחד לארגון לתת

מיטב מתמודדי התוכנית 'מאסטר שף' לאורך השנים, בהשתתפות ארבעת שופטי התוכנית ושלישיית הגמר מהעונה הנוכחית ייקחו חלק במשדר מיוחד מחלק במטרה לאסוף 200,000 ארוחות חג למשפחות במצוקה.

מנכ"ל ארגון לתת ערן וינטרוב: "כאשר הממשלה מתעלמת מאזרחיה הנזקקים ביותר ועל אף אינספור הבטחות והתחייבויות שלטוניות לא לוקחת אחריות על הטיפול באי הביטחון התזונתי, נכנסת החברה האזרחית לפעולה"

ביום ראשון הקרוב (6.9) ייערך יום השידורים המיוחד של ארגון לתת ושידורי קשת כשהשנה ייקחו בו חלק שופטי ומתמודדי האולסטאר של התוכנית 'מאסטר שף', וכ-1,000 עובדי פרטני אשר יאיישו את המוקד הטלפוני המרכזי ויחברו יחדיו במטרה לגייס 200,000 ארוחות חג למשפחות נזקקות לקראת ראש השנה.

במשדר ישתתפו ארבעת שופטי התוכנית, אליהם יצטרפו שלושת הפיינליסטים מהעונה הנוכחית: מסימיליאנו דה מטאו, למא שחאדה ורחל בן אלול, ומתמודדי אולסטאר מעונותיה הקודמות של התוכנית: ג'קי אזולאי, אליאב ששון, תום פרנץ, שלמה עזרן, נוף עתמאנה אסמעיל וצילה עפר.. מעמדת מוקד איסוף הארוחות הטלפוני בחברת פרטנר, אשר גייסה למשימה 1,000 עובדים מתנדבים, ינחו בשידור ישיר טהוניה רובל ודנה גרוצקי.

latet 1

צילום: בנימין שילה

ערן וינטרוב, מנכ"ל ארגון לתת: "במציאות חברתית של עוני, מצוקה קשה ופערים גדלים בחברה הישראלית, כאשר הממשלה מתעלמת מאזרחיה הנזקקים ביותר ועל אף אינספור הבטחות והתחייבויות שלטוניות לא לוקחת אחריות על הטיפול באי הביטחון התזונתי, נכנסת החברה האזרחית לפעולה. תקוותנו, שההתגייסות המרגשת ויוצאת הדופן של למעלה מ13,000 מתנדבים ועשרות חברות עסקיות מהמובילות במשק, תבהיר לממשלה שהטיפול בעוני צריך להיות במקום גבוה בסדר העדיפות הלאומי. אנו גאים במסורת שיתוף הפעולה, זו השנה השביעית, עם שידורי קשת, ומאמינים שההירתמות למשימה מיוחדת של השפים והמתמודדים במאסטר שף, תגייס את כלל אזרחי ישראל, על מנת שיחד נוכל לעמוד במשימה החברתית-לאומית הכל כך חשובה – לסייע לכל מי שזקוק לכך באמת לקיים את ארוחת החג בכבוד ולהתחיל את השנה החדשה עם הרגשה טובה.

 

הציבור הרחב יוכל לתרום בדרכים הבאות:

  • ארוחה למשפחה בשווי 60 ₪ דרך המוקד הטלפוני המיוחד של פרטנר  054-4001717

  • ארוחה לאדם בשווי 18₪ ע"י שליחת sms עם המילה "לתת" למספר 2030

  • באתר האינטרנט של לתת latet.org.il או ב- MAKO