כותרות אחרונות
Search

שופרסל משיקה לראשונה בישראל תרכובות מזון לתינוקות שופרסל baby במותג הפרטי מבית ענקית התרופות האמריקאית Perrigo

"שופרסל" משיקה לראשונה בישראל תרכובות מזון לתינוקות שופרסל baby במותג הפרטי מבית ענקית התרופות האמריקאית Perrigo

חברת "שופרסל" משתפת פעולה עם ענקית התרופות האמריקאית ,Perrigo ומציעה ללקוחות הרשת, סדרת תרכובות מזון לתינוק ברמת איכות גבוהה ביותר ובמחירים הנמוכים בכ- 30% מהמחירים הקיימים כיום בשוק.

בחברת שופרסל קוראים ללקוחות להאמין במוצר החדש ומבטיחים כי מדובר במוצר איכותי ובטוח !

shufersal 13 צילום אבי בר

צילום: אבי בר

שיתוף הפעולה בין שתי החברות החל לפני למעלה משנה, במהלכה פותח "מערך האבטחה המשולשת":

  1. סדרת בדיקות מקיפות באתר Perrigo בארה"ב שכלל מעל 2,000 בדיקות מרמת חומרי הגלם ועד המוצרים המוגמרים, במפעל המבוקר על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA)

  2. הליך אישורים ובדיקות קפדניות של משרד הבריאות בישראל החל ברישיונות יבוא ועד אישור המשלוח בעת קבלתו בישראל

  3. בקרת איכות מקיפה ועצמאית שערכה שופרסל במעבדות מובילות בארץ ובחול, על מנת לוודא הימצאות כל הרכיבים בפורמולה ואת היותה בטוחה לחלוטין ללקוחות הרשת

את שיתוף הפעולה ליוו מומחים שונים מתחום המזון, תזונת תינוקות ואבטחת האיכות ובשיתוף בכירי הרופאים המומחים בתחום בישראל.

shufersal 12 צילום אבי בר

מצולמים מימין לשמאל: שרון כוחן, סגן נשיא בכיר קבוצת פריגו, ישראל ברמן יו"ר שופרסל, איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל, פדרו פריוטו סגן נשיא מקר ופיתוח פריגו PBM ואורי קילשטיין, סמנכ"ל סחר ושיווק שופרסל. צילום: אבי בר

קו המוצרים במותג הפרטי החדש "שופרסל בייבי" כולל: 

* תמ"ל שלב 1 – לתינוקות בני 0-6 חודשים

* תמ"ל שלב 2 – לתינוקות בני 6 עד 12 חודשים

* תמ"ל שלב 3 – לתינוקות מגיל שנה עד 3 שנים

כל שלושת המוצרים, המבוססים על חלב, תואמים את תקני Codex Alimentarium Commission, נציבות שהוקמה על-ידי ארגון המזון והחקלאות של האו"ם (FAO) וארגון הבריאות העולמי (WHO) במטרה לקבוע תקנים למזון, הנחיות ופרקטיקות לשמירת בריאות הצרכנים ואבטחת מסחר הוגן ברחבי העולם.

איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל: "שופרסל ממשיכה בהובלת מהלכים להורדת יוקר המחיה בישראל. השקת תמ"ל שופרסל baby  הינו שיאו של מהלך חסר פשרות בו איכות ובטיחות המוצרים היא העדיפות הראשונה שלנו! "………."בחרנו בחברת Perrigo האמריקאית, בשל מומחיותה בתחום התרופות בכלל וניסיונה הרב בייצור תרכובות מזון לתינוק למעלה מ- 30 שנים וכיום מייצרת עבור מותגים פרטיים מובילים בארה"ב ובעולם כולו."

shufersal 15 צילום אבי בר

איציק אברכהן, מנכ"ל "שופרסל" – צילום: אבי בר

איציק אברכהן מוסיף: "בשל הקשר הישיר עם Perrigo  אנחנו יכולים להציע מזון תינוקות במחירים הנמוכים ביותר בישראל ואנחנו מעבירים את ההטבה הזאת ללקוחות"………."אני מזמין את לקוחות שופרסל ואת הציבור כולו לממש את זכותו למזון תינוקות איכותי בפחות כסף."

מנכ"ל פריגו, ג'והן א. הנדריקסון, אמר לרגל ההשקה: "אנו נרגשים להכריז על השקת נוסחות התמ"ל שופרסל בייבי, בשלבים 1, 2 ו-3 בשוק הישראלי. ישראל היא שוק עתיר פוטנציאל לפריגו ומדינה שבה כבר יש לנו עובדים רבים. שופרסל היא רשת הקמעונאות הגדולה בישראל והמותג שלה זוכה לאמונם של הורים רבים ברחבי המדינה. הנוסחאות של שופרסל בייבי מספקות איכות גבוהה במחיר שווה לכל נפש."

shufersal 14 צילום אבי בר

מנכ"ל פריגו, ג'והן א. הנדריקסון – צילום: אבי בר

סמנכ"ל הסחר והשיווק של שופרסל, אורי קילשטיין, מרחיב: "היקף מכירות התמ"ל בישראל עומד על כ 570 מיליון ₪, השוק נשלט על ידי שני שחקנים דומיננטיים, מטרנה וסימילאק המחזיקות יחד מעל 90% מהשוק ואילו הצרכן הישראלי משלם מחיר גבוה באופן יחסי על תרכובת המזון שלו".

פריגו היא יצרנית המותג הפרטי הגדולה בעולם בתחום זה ואחת מחמש חברות מוצרי הצריכה ללא מרשם (OTC) והתרופות הגדולות בעולם. החברה משווקת את תרכובת המזון ל-68 רשתות, הנמכרות ביותר  מ- 40,000 נקודות מכירה בארה"ב בלבד וכן משווקת את תרכובות המזון שלה ב- 28 מדינות נוספות, בין היתר באוסטרליה, קנדה, שבדיה, מקסיקו וסין.

פריגו מייצרת עבור שוקי העולם תמ"ל הנמצאות בפיקוח מנהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) ועומדות בתקן האיכות ISO 9001:2008. מפעלי החברה ממוקמים בארה"ב וממלאים אחר תקני תנאי ייצור נאותים (cGMP).

"שופרסל" מובילה בלעדית ללקוחות שופרסל ולמצטרפים חדשים מהלך משמעותי שנועד להוזיל את יוקר המחיה בתזונת תינוקות,  במחיר נמוך וקבוע של 39.90 ₪ לאריזת 700 גרם בכל חנויות הרשת (גם בחנויות השכונתיות).

shufersal 12 צילום דני לרנר

צילום: דני לרנר

על שופרסל baby
"שופרסל" שחרטה על דגלה להביא להוזלת יוקר המחיה גם בעולם התינוקות מציגה תרכובות מזון לתינוקות מבית המותג הפרטי שופרסל  ומצהירה כי היא תרחיב בחודשיים הקרובים את קטגוריות מותג שופרסל baby עם סדרת השקות של מאות מוצרי:

סדרת מוצרי טואלטיקה היפוארלגניים, הכוללת שמפו אל דמע, תחליב רחצה, שמן לתינוק, קרם החתלה ועוד

סדרת אביזרי תינוקות בעולם התינוקות – בקבוקים, מוצצים, כלי אוכל, נשכנים ועוד

סדרת דייסות ומחיות במגוון טעמים ושלבים לתינוק.

אבקת כביסה ומרכך כביסה שנבדקו דרמטולוגית לבגדי תינוקות עם עור רגיש