כותרות אחרונות
Search

שטראוס מים מנגישה ברי מים תמי4 לטובת אנשים עם מוגבלויות

לראשונה: שטראוס מים מנגישה ברי מים תמי4 לטובת אנשים עם מוגבלויות כולל כבדי ראייה ועיוורים

שטראוס מים ישראל פיתחה וייצרה מתקן מים חדש, דלפק נגישות תוך התאמות עפ"י תקן 1918 לבעלי מוגבלויות, כעת בעקבות הרחבה שלו על ידי הנציבות, הוא עוסק גם בתקינה להנגשת מים.

מדובר על קטגוריה חדשה לחלוטין ובישראל שטראוס מים היא החלוצה בתחום. בר המים הנגיש החדש אושר ע"י החשב הכללי ושירות נציבות המדינה כעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר לאוכלוסייה הנגישה ויוטמע במקומות ציבוריים, מוסדות חינוך, בתי חולים, מפעלים, בריכות שחייה, חדרי כושר, משרדים ועוד.

 

דלפק נגישות זה נותן פתרון מים מתקדם ואיכותי המספק מי קירור, מתאים ונגיש לנכים ולעיוורים, מוצמד למכשיר מי קור של שטראוס מים, מיוצר בתהליכי ייצור הכפופים לתקנים בארץ ובשתי אופציות של ברזים: ברז למילוי בקבוקים וברז פיה.

המוצר אומץ ע"י החשב הכללי ומשרדי הממשלה שכפופים לחוזה החשב הכללי ידרשו לרכוש את המוצר היכן שיש קהל ועובדים בעלי מוגבלויות.

בשלב הראשון יותקן המוצר בכל סניפי הביטוח הלאומי בהם נותנים שירות לאנשים עם מוגבלויות, הנהלת בתי המשפט בישראל ורשות האוכלוסין. בשלב הבא יכנס מתקן המים הנגיש גם לעיריות ולמועצות המקומיות בישראל וכמובן ליתר החברות הפרטיות.

 

לדברי יניב שיראזי, מנכ"ל שטראוס מים ישראל: "לאחר תהליך פיתוח ארוך בו היו שותפים מהנדס מכונות המתמחה במוצרים מסוג זה, אגף בעלי המוגבלויות בביטוח הלאומי, נציבות המדינה ואנשים עם מוגבלויות, אנו שמחים להיות שותפים למהלכים בעלי טביעת רגל חברתית. זה חלק מהאחריות שלנו כחברה גם לטובת בעלי מוגבלויות להנגשת הדבר הכי בסיסי בעולם. מי שתייה לכולם".