כותרות אחרונות
Search

שיתוף פעולה נדיר בין סטודיו "גידה" לבין מותג העילית "SikSilk"

שיתוף פעולה נדיר בין סטודיו "גידה" לבין מותג העילית "SikSilk"

מותג האופנה הבינלאומי "SikSilk" בשיתוף פעולה נדיר עם סטודיו הקעקועים המוביל "גידה".

 

צילום: יח"צ

 

במסגרת איחוד הכוחות המעניין בין "SikSilk"  לסטודיו גידה, יגיעו לארץ הבעלים והפרזנטור של המותג הבינלאומי, סטפן ג'יימס, בכדי להשתתף באירוע השקה מפואר שייערך בתאריך 23.5.19 בשעה 19:00, ברחוב לילינבלום 25 תל אביב.

 

צילום: יח"צ

 

"SikSilk" (סיקסילק) הוא מותג שנולד באנגליה ומשלב בצורה נועזת את אופנת הרחוב החתרנית של לונדון התוססת יחד עם אופנת הספורט והספורט-אלגנט. הקולקציות המעניינות של המותג הן מגוונות ומכוונות לקהל יעד רחב, שמחשיב את עצמו מוביל אופנתי ולא מובל ואוהב לצאת בהצהרות אופנתיות ברורות באמצעות הפריטים האקסלוסיביים של "SikSilk", זאת לצד רוח צעירה וספורטיבית המשדרת בריאות, חיוניות ואמביציה.

 

צילום: יח"צ

 

המותג שואב את השראתו מהספורטאים והאמנים הגדולים בעולם כמו דני אלבס, נימר, מסי, לוקאס מורנו ועוד, ומייצר קולקציות ייחודיות של חולצות, ז'קטים, מכנסיים, הנעלה, בגדי ים ועוד, כולם איכותיים במיוחד ונוצרים תוך הקפדה על תפירה, איכות גבוהה ועמידות לצד צבעוניות עשירה וגוונים עכשוויים.

 

צילום: יח"צ

 

שיתוף הפעולה עם סטודיו הקעקועים "גידה" הוא טבעי ומתבקש ואירוע ההשקה עומד להיות מיוחד במינו ולכלול DJ מוביל, קייטרינג גורמה, נוכחות של סלבס עולמיים ומתנות מהפריטים המרהיבים של "SikSilk".