כותרות אחרונות
Search

שלי בן דור מנכ"לית מכון "PURE COSMETICS" לטיפולי הקפאת שומן, רכשה מיכשור של חב' "ZIMMER" בטכנולוגיה מתקדמת.

שלי בן דור – צילום: יח"צ

שלי בן דור מנכ"לית מכון "PURE COSMETICS" לטיפולי הקפאת שומן, רכשה מיכשור של חב' "ZIMMER" בטכנולוגיה מתקדמת.

שלי בן דור מנכ"לית מכון "PURE COSMETICS" לטיפולי הקפאת שומן ועיצוב הגוף השקיעה לאחרונה כ-800 אלף ₪ לרכישת מיכשור של חב'  ZIMMER בטכנולוגיה המתקדמת בעולם לטיפולי הקפאת שומן.

בעקבות עליית במשקל כל ישראלים רבים בתקופת משבר הקורונה בחודשיים אחרונים יש גידול שך כ-55% לטיפולי הקפאת שומן.

 

שלי בן דור – צילום: יח"צ

 

 

שלי בן דור: "היקף הפעילות של מכוני הקפאת שומן בישראל בשנת ב-2020 מעורך בכ- 10 מיליון ₪. טיפול הקפאת השומן מתבצע באמצעות מיכשור עם טכנולוגיה המתקדמת בעולם של חב' ZIMMER מגרמניה, מיכשור שמבצע את תהליך הקפאת השומן בטיפול לא פולשני בטמפרטורה מבוקרת ובטוחה למקסום התוצאה".

 

אורכו של טיפול בודד להצרת היקפים באמצעות הקפאת שומן הינו כ-60 דקות. במהלך הטיפול מקבלים תאי השומן באזור המטופל שילוב של ואקום וקירור לטמפרטורה של מינוס 10 מעלות, טמפרטורה הנחשבת להרסנית עבורם.

 

צילום: יח"צ

 

הקור מקפיא את תאי השומן וגורם להרס, ובזמן החולף בין הטיפולים שבסדרה, המערכת הלימפתית שבגוף מעבדת את תאי השומן ההרוסים ומסלקת אותם באופן טבעי מהגוף כתוצאה מכך, מספרם של תאי השומן הקיימים באזור מסוים קטן בצורה ניכרת, וההיקפים מצטמצמים. התהליך איננו פוגע ברקמות או בתאים אחרים, בשל פגיעותם הייחודית של תאי השומן לטמפרטורה הנמוכה.

 

הטיפול מתבצע על ידי מכשיר עד 2 המוצמדות לאזור המטופל ולוח בקרה דרכו ניתן לשלוט על עוצמת הקירור, הזרועות של המכשיר יונקות את מצבור השומן ומקררת אותו בעזרת גופי קירור הנמצאים בתוכה למינוס 10 מעלות צלזיוס, בטמפרטורה זו תאי השומן עוברים תהליך של מוות הנקרא  APOPTOSIS שלאחריו הם מופרשים באמצעות מערכת הדם, טמפרטורה זו אינה פוגעת בכלי דם, עצבים ושרירים ולכן אין כל נזק לרקמות אחרונות.

 

צילום: יח"צ

 

מדובר בסדרה של 4 טיפולים במרווחי זמן של כחודש וחצי בין טיפול לטיפול אזורי הטיפול הינם : בטן, ירכיים, אגן, מותן, גב, זרועות, ירך פנימית, ירך חיצונית, וישבן.