כותרות אחרונות
Search

תוכנת ניהול חדשה מוסיפה ׳שכבת אבטחה׳ והתייעלות לעסקים המדפיסים וסורקים עם Epson

תוכנת ניהול חדשה מוסיפה ׳שכבת אבטחה׳ והתייעלות  לעסקים המדפיסים וסורקים עם Epson

 

חברת אפסון הודיעה על כניסתה לעולם תוכנות ניהול ההדפסות, עם השקתה של תוכנת ה- Epson Print Admin. הפתרון מבוסס השרת, מאפשר לארגונים קטנים ובינוניים, כמו גם חברות גדולות, לשפר משמעותית את שכבת האבטחה וההגנה על מסמכיה. משתמש הרוצה להעתיק מסמכים, או לסרקם יתבקש מעתה, במערכות העושות שימוש בפתרון החדש, לעבור תהליך זיהוי ואימות. במקביל, יאפשר הפתרון למשתמשים לפקח מקרוב על עלויות ההדפסה וההעתקה שלהם.

Epson Print Admin מאפשר שימוש אינטואיטיבי, מפגין קלות שימוש ואף מיועד לניהול מרחוק של המדפסות והסורקים, תוך שילוב ׳שקוף׳ בארכיטקטורות ובמערכות הדפסה וסריקה קיימות.

במסגרת פעילות ההחדרה לשוק, יכול כל לקוח של החברה, לקחת את הפתרון ל׳מבחן דרך׳  ולהתנסות בו על שתי מערכות,  בלי הצורך ברכישת רשיון שימוש. במסגרת הפעילות השוטפת, ניתן לרכוש בין רשיון אחד, חמישה, 20 או עבור 50 מערכות, לגמישות מקסימלית.

״ה-Epson Print Admin מאפשר למשתמשים ליהנות מיתרונות טכנולוגיית הזרקת הדיו עתירת הפרסים של אפסון, המאפשרת לעסקים לצמצם פסולת, להוריד את צריכת האנרגיה ואת פליטת ה- CO2 (להרחבה: www.epson.eu/maketheswitch)״, אומר דוביק דביר, מנהל תחום מוצרים עסקיים, ארגוניים וביתיים באפסון ישראל. לדברי דביר, ניתן גם לתכנת את המערכת כך שתתן הנחיות למשתמשים על שימוש נכון במדפסת. בדרך זו, אפשר למנוע בזבוז משאבים, בזמן אמת. קיום אמצעי האימות לפרופיל המשתמש מגן על הארגון מפני שימושים לא מורשים במדפסות ובסורקים וקבלת סביבת עבודה מאובטחת. ״עובד שיש לו אישור שימוש נהנה מממשק מותאם אישית, כך שיבזבז פחות זמן על איתור פונקציות השימוש, זמן שיושקע בעבודה ויצירה״, אומר דביר.

epson-10

צילום: יח"צ

יתרון נוסף: היכולת לקבל ניתוח דפוסי הדפסה ודוחות שוטפים על השימוש במערכות. ״ניתוח נכון ולאורך זמן יכול בהחלט לכוון את העסק למקסם את השימוש ולמנוע שימוש בזבזני. ״זאת ועוד, בארגונים גדולים, בהם יש מרכזי רווח עצמאיים, קל לנהל ולפקח על השימושים במערכות, לדעת את מי לחייב ומי עמד במגבלות התקציב״.

לדברי דביר, הפתרון הנוכחי מצטרף לאסטרטגיה המוצלחת של אפסון באספקת פתרונות עסקיים מקצה לקצה. ״יחד עם הארכיטקטורה הפתוחה של מדפסות הזרקת הדיו העסקיות, ופתרונות ניהול נוספים, אנו יכולים להציע ללקוחות קו רחב של שירותי ערך מוסף להדפסה, שמאפשרים ללקוחות חסכון כספי ניכר״. 

 

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

 

החזון הסביבתי לשנת 2050  

http://eco.epson.com/‎